Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Haloweenowy przebieraniec trafił do paki. Taki psikus od policjantów.

37-latek od roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwani do

Haloweenowy przebieraniec trafił do paki. Taki psikus od policjantów.

37-latek od roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze będąc w czasie wolnym od służby wypatrzyli jak mężczyzna w Halloween wracał do domu. Dzięki rozpoznaniu policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego poszukiwany trafił do więzienia na półtora roku.

31 października policjanci z Brzegu zatrzymali mężczyznę, którzy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Wówczas funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, w czasie wolnym od służby, zauważyli poszukiwanego na jednej z ulic w mieście.

Był już wieczór kiedy mężczyzna wracał do domu. Próbował się ukryć pod przebraniem na Halloween. Mimo to policjanci rozpoznali 37-letniego mieszkańca miasta i zatrzymali go. Zdziwiony podsumował, że zamiast cukierka dostał psikusa.

Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy w organizmie miał promil alkoholu. Od roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Wcześniej wielokrotnie dopuścił się przestępstw przeciwko mieniu. Teraz najbliższe 1,5 roku spędzi w więzieniu.

Źródło KPP w Brzegu Foto Archiwum

1481
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele 2 października po godzinie 16:00 strażacy dostali wezwanie na osiedle przy ul. Koszyka w Opolu, do drzewa, które spadło na

Wiadomości

Zaginął Andrzej Nizio l. 63, zamieszkały w Brzegu

Z ostatniej chwili

W niedzielę 2 października o godzinie 9:30 doszło do wypadku na DW 423 w lesie pomiędzy Chorulą i Kątami Opolskimi.

Z ostatniej chwili

W sobotę 1 października o godzinie 12:20 do słuzb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja-Reymonta w Opolu.