Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Haloweenowy przebieraniec trafił do paki. Taki psikus od policjantów.

37-latek od roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwani do

Haloweenowy przebieraniec trafił do paki. Taki psikus od policjantów.

37-latek od roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze będąc w czasie wolnym od służby wypatrzyli jak mężczyzna w Halloween wracał do domu. Dzięki rozpoznaniu policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego poszukiwany trafił do więzienia na półtora roku.

31 października policjanci z Brzegu zatrzymali mężczyznę, którzy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Wówczas funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, w czasie wolnym od służby, zauważyli poszukiwanego na jednej z ulic w mieście.

Był już wieczór kiedy mężczyzna wracał do domu. Próbował się ukryć pod przebraniem na Halloween. Mimo to policjanci rozpoznali 37-letniego mieszkańca miasta i zatrzymali go. Zdziwiony podsumował, że zamiast cukierka dostał psikusa.

Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy w organizmie miał promil alkoholu. Od roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Wcześniej wielokrotnie dopuścił się przestępstw przeciwko mieniu. Teraz najbliższe 1,5 roku spędzi w więzieniu.

Źródło KPP w Brzegu Foto Archiwum

2179
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 18 maja o godzinie 07:40 służby ratunkowe zostały zadysponowane do pożaru samochodu typu kaper w miejscowości Zakrzów na ulicy Chopina.

Z ostatniej chwili

Krapkowiccy policjanci ruchu drogowego codziennie dbają o bezpieczeństwo na drogach w naszym powiecie. Jednak zdarzają się osoby

Z ostatniej chwili

W Długomiłowicach doszło do nietypowego zdarzenia. Z domowej hodowli uciekł serwal afrykański, egzotyczny kot znany ze swojego smukłego

Wiadomości

To nie pierwszy raz, kiedy 43-latek usiadł za kierowcę w stanie nietrzeźwości. Już wcześniej miał zabrane prawo jazdy za kierowanie na