Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Gorączka świątecznych zakupów doprowadziła do zderzenie dwóch aut na parkingu centrum handlowego w Opolu.

O godzinie 16:30 wpłynęło zgłoszenie z numeru alarmowego 112 o wypadku na terenie centrum handlowego na ul. Wrocławskiej w Opolu.

kolizja, parking karolinki, zakupy, świąteczny szał,

O godzinie 16:30 wpłynęło zgłoszenie z numeru alarmowego 112 o wypadku na terenie centrum handlowego na ul. Wrocławskiej w Opolu. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży z JRG 2 Opole, OSP Bierkowice i policję. Cała sytuacja miała miejsce na wyjeździe z parkingu centrum handlowego. Kierujący fordem galaxy 43-latek nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej 21-latce w audi A3. Na szczęście nikomu nic się nie stało i zakończyło sie na kolizji. 43-latek został ukarany mandatem karnym 250zł. Prosimy o rozwagę i skupienie podczas gorączki świątecznych zakupów!!

5442
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca o godzinie 6:09 strażacy otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego bmw na drodze wojewódzkiej nr 423 w Gogolinie.