Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Gorączka świątecznych zakupów doprowadziła do zderzenie dwóch aut na parkingu centrum handlowego w Opolu.

O godzinie 16:30 wpłynęło zgłoszenie z numeru alarmowego 112 o wypadku na terenie centrum handlowego na ul. Wrocławskiej w Opolu.

kolizja, parking karolinki, zakupy, świąteczny szał,

O godzinie 16:30 wpłynęło zgłoszenie z numeru alarmowego 112 o wypadku na terenie centrum handlowego na ul. Wrocławskiej w Opolu. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży z JRG 2 Opole, OSP Bierkowice i policję. Cała sytuacja miała miejsce na wyjeździe z parkingu centrum handlowego. Kierujący fordem galaxy 43-latek nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej 21-latce w audi A3. Na szczęście nikomu nic się nie stało i zakończyło sie na kolizji. 43-latek został ukarany mandatem karnym 250zł. Prosimy o rozwagę i skupienie podczas gorączki świątecznych zakupów!!

5884
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 4 marca chwile po godzinie 19.00 na ulicy Wyspiańskiego w Kędzierzynie-Koźlu.

Z ostatniej chwili

Nadal główną przyczyną wypadków drogowych, w których są zabici i ciężko ranni jest nadmierna prędkość oraz jej niedostosowanie

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 4 marca o godzinie 07:50 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego na Placu Kazimierza w Opolu.

Z ostatniej chwili

W sobotę 2 marca o godzinie 07:53 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego w miejscowości Zagwiździe na ulicy Grabickiej.