Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Gorączka świątecznych zakupów doprowadziła do zderzenie dwóch aut na parkingu centrum handlowego w Opolu.

O godzinie 16:30 wpłynęło zgłoszenie z numeru alarmowego 112 o wypadku na terenie centrum handlowego na ul. Wrocławskiej w Opolu.

kolizja, parking karolinki, zakupy, świąteczny szał,

O godzinie 16:30 wpłynęło zgłoszenie z numeru alarmowego 112 o wypadku na terenie centrum handlowego na ul. Wrocławskiej w Opolu. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży z JRG 2 Opole, OSP Bierkowice i policję. Cała sytuacja miała miejsce na wyjeździe z parkingu centrum handlowego. Kierujący fordem galaxy 43-latek nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej 21-latce w audi A3. Na szczęście nikomu nic się nie stało i zakończyło sie na kolizji. 43-latek został ukarany mandatem karnym 250zł. Prosimy o rozwagę i skupienie podczas gorączki świątecznych zakupów!!

5763
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 2 października o godzinie 15:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku w Namysłowie

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 2 października o godzinie 14:29 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Czarnowąs.

Wiadomości

W piątek 29 września 2023 r. o godzinie 23:21 do Stanowiska Kierowania

Z ostatniej chwili

W sobotę 30 września o godzinie 12:57 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku w Zdzieszowicach na ulicę Fabryczną.