Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

FAŁSZERZE PIENIĘDZY ZATRZYMANI PRZEZ KRYMINALNYCH W NAMYSŁOWIE.(Zdjęcia)

Namysłowscy kryminalni zatrzymali trzy osoby do sprawy fałszowania pieniędzy. Wszyscy są

fałszywe pieniądze, zatrzymani fałszerze, fałszerze pieniędzy, zatrzymani fałszerze przez policję, fałszywki, fałszywki w obiegu, fałszybe banknoty, fałszywe pieniądze zatrzymane, FAŁSZERZE PIENIĘDZY ZATRZYMANI PRZEZ KRYMINALNYCH W NAMYSŁOWIE.(Zdjęcia)

Namysłowscy kryminalni zatrzymali trzy osoby do sprawy fałszowania pieniędzy. Wszyscy są mieszkańcami powiatu namysłowskiego. Dwóch mężczyzn i kobieta usłyszeli zarzut fałszowania polskich środków płatniczych. Jeden mężczyzna dodatkowo podejrzany jest o wprowadzanie fałszywek do obiegu. Podejrzanym grozi kara nawet do 25 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego namysłowskiej komendy zatrzymali grupę osób podejrzanych o podrabianie i wprowadzanie do obrotu fałszywych banknotów. Gdy tylko pierwsze fałszywki pojawiły się na rynku, namysłowscy funkcjonariusze natychmiast przystąpili do działania.
W wyniku ustaleń i przeprowadzonych czynności operacyjnych do sprawy zatrzymano 3 osoby. To kobieta i dwóch męzczyzn z powiatu namysłowskiego. Podczas przeszukań funkcjonariusze zabezpieczyli kilka fałszywych banknotów i sprzęt komputerowy prawdopodobnie służący do produkcji pieniędzy. W sumie zabezpieczono kilka falsyfikatów o nominałach 50, 100 i 500 złotych.
Wszczęte w sprawie śledztwo, pozwoliło na postawienie zarzutu fałszowania pieniędzy wszystkim zatrzymanym. Dodatkowo jeden z mężczyzn, usłyszał zarzut wprowadzania do obiegu fałszywych pieniędzy. Podejrzany 64-latek miał wprowadzić do obiegu falsyfikaty na terenie gminy Pokój.
Podejrzanym o podrabianie pieniędzy grozi kara od 5 do nawet 25 lat pozbawienia wolności, natomiast za wprowadzanie ich do obiegu kodeks karny przewiduje karę do lat 10 więzienia.

Źródło KPP Namysłów

2772
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Mieszkanka Gminy Zawadzkie chciała zainwestować w kryptowaluty i zarejestrowała się na popularnych portalach inwestycyjnych.

Wiadomości

W ostatnich dniach krapkowiccy policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych. Pierwszy z nich został ujęty przez personel sklepu na gorącym

Wiadomości

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Kłodzku, poszukują Elżbiety Mirko.

Wiadomości

Kryminalni z Opola ustalili i zatrzymali podejrzanego o liczne kradzieże z włamaniami.