Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Eksplozja w naczepie ciężarówki. Dzięki interwencji mieszkańców nie doszło do pożaru naczepy z drewnem.

Dzisiejszego dnia tuż przed południem ok 11:25 w Jełowej doszło do nietypowej sytuacji na drodze krajowej nr 45 w kierunku Kluczborka.

eksplozja opony, wybuch opony, rozerwanie opony, jełowa, tir, przewóz drzewa, przewóz kłody, zapalnie opony, wybuchła opona, uszkodziła samochód,

Dzisiejszego dnia tuż przed południem ok 11:25 w Jełowej doszło do nietypowej sytuacji na drodze krajowej nr 45 w kierunku Kluczborka. Ciężarówka przewożąca bale z drzewa zatrzymała się gdy doszło do uszkodzenia jednego z kół przyczepy. W wyniku przegrzewającego się koła doszło do rozsadzenia opony i jej zapalenia. Siła wybuchu opony była na tyle duża, że uszkodziła pobliskie ogrodzenie jednej z posesji. Dzięki szybkiej interwencji przejeżdżającej pomocy drogowej MS-CAR oraz znajdującej się w pobliżu firmy transportowej Sygulka udało się ugasić koło i uniknąć zapalenia całej naczepy. Do ugaszenia użyto kilku gaśnic m. in z pobliskiej firmy transportowej oraz pomocy drogowej. Naczepę odholowano na parking przez wyżej wymienioną pomoc drogową. Duże podziękowania dla firmy transportowej Sygulka oraz pomocy drogowej MS-CAR za szybką pomoc w ugaszeniu naczepy i zapobiegnięciu dalszych nieodwracalnych szkód.

7027
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 22 marca przed godziną 13:00 wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku na  DK45 Opole-Kluczbork w miejscowości Jełowa koło stacji Orlenu.

Z ostatniej chwili

Kierowcy, wybierający się do Jesenika lub dalej czeską drogą krajową I 44 z Głuchołaz na południe, powinni poszukać innej trasy.

Wiadomości

W dniu 20.02 br. inspektorzy z WITD w Opolu przeprowadzili na terenie województwa opolskiego wzmożone, ukierunkowane działania kontrolne

Z ostatniej chwili

W środę 22 lutego o godzinie 9:00 policji z ruchu drogowego z Opola otrzymali zgłoszenie o wypadku w miejscowości Jełowa na ulicy Wolności.