Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Eksplozja w naczepie ciężarówki. Dzięki interwencji mieszkańców nie doszło do pożaru naczepy z drewnem.

Dzisiejszego dnia tuż przed południem ok 11:25 w Jełowej doszło do nietypowej sytuacji na drodze krajowej nr 45 w kierunku Kluczborka.

eksplozja opony, wybuch opony, rozerwanie opony, jełowa, tir, przewóz drzewa, przewóz kłody, zapalnie opony, wybuchła opona, uszkodziła samochód,

Dzisiejszego dnia tuż przed południem ok 11:25 w Jełowej doszło do nietypowej sytuacji na drodze krajowej nr 45 w kierunku Kluczborka. Ciężarówka przewożąca bale z drzewa zatrzymała się gdy doszło do uszkodzenia jednego z kół przyczepy. W wyniku przegrzewającego się koła doszło do rozsadzenia opony i jej zapalenia. Siła wybuchu opony była na tyle duża, że uszkodziła pobliskie ogrodzenie jednej z posesji. Dzięki szybkiej interwencji przejeżdżającej pomocy drogowej MS-CAR oraz znajdującej się w pobliżu firmy transportowej Sygulka udało się ugasić koło i uniknąć zapalenia całej naczepy. Do ugaszenia użyto kilku gaśnic m. in z pobliskiej firmy transportowej oraz pomocy drogowej. Naczepę odholowano na parking przez wyżej wymienioną pomoc drogową. Duże podziękowania dla firmy transportowej Sygulka oraz pomocy drogowej MS-CAR za szybką pomoc w ugaszeniu naczepy i zapobiegnięciu dalszych nieodwracalnych szkód.

6664
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 21 czerwca o godzinie 8:34 wpłynęło zgłoszenie do służb ratunkowych o wypadku na autostradzie A4 na 272km kierunek Katowice.

Z ostatniej chwili

Niezachowanie bezpiecznej odległości miedzy pojazdami to jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

Z ostatniej chwili

W środę 1 czerwca o godzinie 22:16 strażacy dostali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o pożarze ciężarówki na DK45 na trasie Kluczbork -Opole w

Z ostatniej chwili

W czwartek 2 czerwca około godz. 8:00 służby ratunkowe została zadysponowani do pożaru naczepy na 280 km A4 w kierunku Katowic.