Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Eksplozja butli z acetylenem, która wyleciała jak pocisk w sąsiedni budynek.(Zdjęcia)

Dzisiejszego poranka ok godziny 7:00 w miejscowości Maciejowice doszło do eksplozji butli z acetylenem w jednym z pobliskich garażów.

Eksplozja butli z acetylenem, która wyleciała jak pocisk w sąsiedni budynek.

Dzisiejszego poranka ok godziny 7:00 w miejscowości Maciejowice doszło do eksplozji butli z acetylenem w jednym z pobliskich garażów. Butla dosłownie wyleciała z budynku i wylądowała kilkadziesiąt metrów na sąsiedniej posesji. Do eksplozji doszło gdy załoga firmy przygotowywała się do pracy. W wyniku wybuchu doszło do pożaru całego garażu, spłonął doszczętnie zaparkowany w nim widlak. Strażacy uratowali pozostałe butle z gazami technicznymi oraz po godzinie walki z ogniem przystąpili do dogaszania pożaru. W gaszeniu ognia uczestniczyło kilkanaście zastępów straży pożarnej w tym jednostki z JRG Nysa, JRG Paczków, OSP Maciejowice, OSP Otmuchów oraz OSP Wójcice.

Foto KP PSP Nysa i OSP Otmuchów

5347
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 3 października o godzinie 16:14 służby ratunkowe dostały wezwanie od operatora nr alarmowego 112 o zderzenie osobówki

Z ostatniej chwili

We wtorek 3 października o godzinie 14:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na Alei Przyjaźni w Opolu.

Z ostatniej chwili

Podczas służby nigdy nie wiadomo, z jakimi zadaniami przyjdzie się nam mierzyć. Policjanci doprowadzali do komendy osobę poszukiwaną

Wiadomości

Blisko 200 gramów narkotyków zabezpieczyli kryminalni z Brzegu. Zatrzymani do sprawy to 28-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna.