Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Eksplozja butli z acetylenem, która wyleciała jak pocisk w sąsiedni budynek.(Zdjęcia)

Dzisiejszego poranka ok godziny 7:00 w miejscowości Maciejowice doszło do eksplozji butli z acetylenem w jednym z pobliskich garażów.

Eksplozja butli z acetylenem, która wyleciała jak pocisk w sąsiedni budynek.

Dzisiejszego poranka ok godziny 7:00 w miejscowości Maciejowice doszło do eksplozji butli z acetylenem w jednym z pobliskich garażów. Butla dosłownie wyleciała z budynku i wylądowała kilkadziesiąt metrów na sąsiedniej posesji. Do eksplozji doszło gdy załoga firmy przygotowywała się do pracy. W wyniku wybuchu doszło do pożaru całego garażu, spłonął doszczętnie zaparkowany w nim widlak. Strażacy uratowali pozostałe butle z gazami technicznymi oraz po godzinie walki z ogniem przystąpili do dogaszania pożaru. W gaszeniu ognia uczestniczyło kilkanaście zastępów straży pożarnej w tym jednostki z JRG Nysa, JRG Paczków, OSP Maciejowice, OSP Otmuchów oraz OSP Wójcice.

Foto KP PSP Nysa i OSP Otmuchów

4251
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 lipca wpłynęło do SK KP PSP w Krapkowicach o godzinie 20:00 o zdarzenia na autostradzie A4 na 244 km w kierunku...

Wiadomości

W Niedzielę 3 lipca o 17:21 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy pod wpływem alkoholu siadają za kierownicami swoich samochodów.

Z ostatniej chwili

W sobotę 2 lipca przed godziną 19:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK45 na trasie Opole-Kluczbork w miejscowości Jełowa.