Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Eksplozja butli z acetylenem, która wyleciała jak pocisk w sąsiedni budynek.(Zdjęcia)

Dzisiejszego poranka ok godziny 7:00 w miejscowości Maciejowice doszło do eksplozji butli z acetylenem w jednym z pobliskich garażów.

Eksplozja butli z acetylenem, która wyleciała jak pocisk w sąsiedni budynek.

Dzisiejszego poranka ok godziny 7:00 w miejscowości Maciejowice doszło do eksplozji butli z acetylenem w jednym z pobliskich garażów. Butla dosłownie wyleciała z budynku i wylądowała kilkadziesiąt metrów na sąsiedniej posesji. Do eksplozji doszło gdy załoga firmy przygotowywała się do pracy. W wyniku wybuchu doszło do pożaru całego garażu, spłonął doszczętnie zaparkowany w nim widlak. Strażacy uratowali pozostałe butle z gazami technicznymi oraz po godzinie walki z ogniem przystąpili do dogaszania pożaru. W gaszeniu ognia uczestniczyło kilkanaście zastępów straży pożarnej w tym jednostki z JRG Nysa, JRG Paczków, OSP Maciejowice, OSP Otmuchów oraz OSP Wójcice.

Foto KP PSP Nysa i OSP Otmuchów

4771
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Sześć zastępów straży pożarnej zadysponowano dzisiaj (29.03) do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym w Goli Grodkowskiej.

Z ostatniej chwili

Policjanci z Krapkowic zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa mężczyznę i kobietę, podejrzanych o kradzieże w jednej

Wiadomości

W Zespole Szkół Nr 3 w Sławięcicach odbyło się ślubowanie klas mundurowych oraz mianowanie na wyższe stopnie kadeckie.

Z ostatniej chwili

32-letnia kierująca chevroletem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, w wyniku czego zderzyła się z prawidłowo jadącym