Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Eksplozja butli z acetylenem, która wyleciała jak pocisk w sąsiedni budynek.(Zdjęcia)

Dzisiejszego poranka ok godziny 7:00 w miejscowości Maciejowice doszło do eksplozji butli z acetylenem w jednym z pobliskich garażów.

Eksplozja butli z acetylenem, która wyleciała jak pocisk w sąsiedni budynek.

Dzisiejszego poranka ok godziny 7:00 w miejscowości Maciejowice doszło do eksplozji butli z acetylenem w jednym z pobliskich garażów. Butla dosłownie wyleciała z budynku i wylądowała kilkadziesiąt metrów na sąsiedniej posesji. Do eksplozji doszło gdy załoga firmy przygotowywała się do pracy. W wyniku wybuchu doszło do pożaru całego garażu, spłonął doszczętnie zaparkowany w nim widlak. Strażacy uratowali pozostałe butle z gazami technicznymi oraz po godzinie walki z ogniem przystąpili do dogaszania pożaru. W gaszeniu ognia uczestniczyło kilkanaście zastępów straży pożarnej w tym jednostki z JRG Nysa, JRG Paczków, OSP Maciejowice, OSP Otmuchów oraz OSP Wójcice.

Foto KP PSP Nysa i OSP Otmuchów

4515
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

2,5 promila miał kierowca zatrzymany po pościgu w okolicach Świerczowa.

Wiadomości

W piątek 25 listopada o godzinie 22:15 dwa zastępy z JRG Krapkowice oraz zastęp z Ochotnicza Straż Pożarna w Krępnej zostały zadysponowane

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada około godziny 13:50 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na 273 km A4 w kierunku Katowic.

Z ostatniej chwili

W sobotę, 26 listopada rano w Pisarzowicach w powiecie krapkowickim zderzył bus zderzył się z samochodem ciężarowym.