Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Dziwne podpalenia na klatkach schodowych na osiedlu w Kędzierzynie Koźlu.

Służby ratunkowe interweniowały na osiedlu NDM. W bloku przy ulicy 9 Maja 8 i w sąsiednim

Dziwne podpalenia na klatkach schodowych na osiedlu w Kędzierzynie Koźlu.

Służby ratunkowe interweniowały na osiedlu NDM. W bloku przy ulicy 9 Maja 8 i w sąsiednim przy ul. Pionierów 7 w Kędzierzynie Koźlu . W obu doszło do podpaleń na klatkach schodowych. Drzwi kilku mieszkań zostały oblane łatwopalną substancją – najprawdopodobniej benzyną.
Zgłoszenie o dwóch podobnych interwencjach wpłynęło w piątek, 12 marca po godzinie 21 do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu. Ze zgłoszenie wynikało, że palą się drzwi do mieszkań. Ogień przedostał się także na skrzynki elektryczne oraz gazowe. Klatki schodowe na kilku piętrach były mocno zadymione. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W bloku przy Pionierów mieszkańcy sami ugasili pożar. Natomiast przy 9 Maja niezbędna była interwencja strażaków. W obu przypadkach pomieszczenia zostały wywietrzone.

Z relacji świadków wynika, że z bloków wychodził młody chłopak z dziewczyną, a za nimi ciągnął się zapach benzyny.

Na miejscu interweniowało kilka zastępów straży pożarnej, policja, pogotowie energetyczne oraz gazowe.

Źródło www.lokalna24.pl

2256
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piąte 9 czerwca po godzinie 20 na DK 42 w miejscowości Gierałcice Małe doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych.

Z ostatniej chwili

W piątek 9 czerwca 2023 roku na terenie województwa opolskiego do godziny 20:00 odnotowano 50 zdarzeń związanych z warunkami atmosferycznymi.

Z ostatniej chwili

Przypomnijmy osoby od 10- 18 roku życia do poruszania się rowerem, hulajnogą elektryczną czy też urządzeniem transportu osobistego

Z ostatniej chwili

W piątek 9 czerwca około godziny 13:00 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK94 na trasie Opole- Strzelce Opolskie.