Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Dzielnicowi z Prudnik pomogli 16-latce ,która nagle straciła przytomność.

Młoda kobieta straciła przytomność w centrum miasta. Wszystko zadziało się na oczach prudnickich dzielnicowych, którzy natychmiast udzielili

Dzielnicowi z Prudnik pomogli 16-latce ,która nagle straciła przytomność.

Młoda kobieta straciła przytomność w centrum miasta. Wszystko zadziało się na oczach prudnickich dzielnicowych, którzy natychmiast udzielili jej pomocy oraz do czasu przyjazdu pogotowia monitorowi jej stan zdrowia.

To był ludzki odruch, na który powinien zdecydować się każdy świadek podobnego zdarzenia. Pamiętajmy, nie bójmy się pomagać! Czasami wystarczy niewielki wysiłek z naszej strony, aby pomóc innemu człowiekowi, a nawet uratować mu życie!

Policjanci rozpoczynając służbę nigdy nie wiedzą z jakimi sytuacjami będą się zmagać. Tak też było i tym razem. Prudniccy dzielnicowi po tym jak zakończyli interwencję w jednym z marketów w centrum miasta zauważyli, że młoda kobieta źle się poczuła. 16-latka na oczach policjantów nagle straciła przytomność.

Dzielnicowi natychmiast udzielili jej pierwszej pomocy oraz powiadomili pogotowie ratunkowe. Młoda kobieta po chwili odzyskała świadomość. Funkcjonariusze jednak do czasu przyjazdu służb medycznych cały czas monitorowali jej stan zdrowia. Następnie16-latka trafiła pod opiekę specjalistów.

Pamiętajmy, nie bójmy się pomagać! Czasami wystarczy niewielki wysiłek z naszej strony, aby pomóc innemu człowiekowi, a nawet uratować mu życie!

Źródło KPP w Prudniku

942
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Wiadomości

Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 31-latka. Mieszkaniec powiatu brzeskiego przechowywał w mieszkaniu marihuanę.

Z ostatniej chwili

W piątek 24 marca o godzinie 9:10 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na ul. Kaliskiej w Praszce.

Wiadomości

Blisko 1,5 promila alkoholu miał w organizmie 58-letni kierowca peugeota. Podczas swojej szarży ulicami Otmuchowa, uszkodził zaparkowany