Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Duże brawa dla żołnierzy z 10 Opolskiej Brygady Logistycznej za pomoc w domach społecznych.

Od 7 stycznia, po przerwie świąteczno – noworocznej, żołnierze z 10 Opolskiej Brygady Logistycznej powrócili do pracy w Domach Pomocy Społecznej

pomoc wojska w dps, pomoc wojska, pomocni wojacy, wojsko opole, opolska brygada,

Od 7 stycznia, po przerwie świąteczno – noworocznej, żołnierze z 10 Opolskiej Brygady Logistycznej powrócili do pracy w Domach Pomocy Społecznej i Zakładach Opiekuńczo – Leczniczych.
Żołnierze z 10 Opolskiej Brygady Logistycznej wspierają Domy Pomocy Społecznej i Zakłady Opiekuńczo Lecznicze od 27 października 2020 roku. Działają w siedmiu lokalizacjach na terenie województwa opolskiego. Po przerwie świąteczno – noworocznej powrócili do pracy w placówkach.
Jak informuje starszy szeregowy Rafał Zahorodny z 2 batalionu logistycznego wciąż nie brakuje im zajęć – „Powracając do Domu Pomocy Społecznej w Kluczborku, kontynuujemy rozpoczęte w ubiegłym roku prace remontowe na świetlicy. Ponieważ razem z kolegą posiadamy odpowiednie uprawnienia oraz aktualne badania wymagane do pracy w kuchni, pomagamy również przy przygotowywaniu posiłków dla pensjonariuszy. Zajmujemy się także bieżącymi naprawami wózków inwalidzkich i sprzętu kwatermistrzowskiego”.
Tekst: kpt. Piotr Płuciennik
Zdjęcia: st. szer. Rafał Zahorodny

975
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Żołnierze Narodowego Elementu Wsparcia, przygotowujący się do udziału w ramach IV

Wiadomości

9 lutego mijają dokładnie 22 lata od rozpoczęcia formowania 10 Opolskiej Brygady Logistycznej.