Dobra passa trwa – zawodniczki RAMADA ponownie Mistrzyniami w Akrobatyce Powietrznej.(Zdjęcia)

W miniony weekend (2-3 kwietnia 2022) uczennice Szkoły Akrobatyki Powietrznej RAMADA oraz Niepublicznej Szkoły Baletowej Szkoły Sztuki Tańca

Dobra passa trwa - zawodniczki RAMADA ponownie Mistrzyniami w Akrobatyce Powietrznej

W miniony weekend (2-3 kwietnia 2022) uczennice Szkoły Akrobatyki Powietrznej RAMADA oraz Niepublicznej Szkoły Baletowej Szkoły Sztuki Tańca RAMADA w Opolu wzięły udział w dwóch, równolegle odbywających się zmaganiach sportowych w dyscyplinach akrobatyki powietrznej.

Zawodniczki RAMADA wzięły udział w zawodach Pole Dance Show 2022, które odbyły się w Kielcach oraz zawodach Pole Artistic Competition 2022 w Budapeszcie. Oba wydarzenia zakończone zostały kilkukrotnym zdobyciem podium i wysokimi kwalifikacjami w różnych kategoriach.

Ponowny, ogromny sukces na zawodach odniosła trenerka naszych zawodniczek p. Anna Łotecka-Dabbachi, która tym razem zdobyła 1 miejsce i złoty medal w kategorii profesjonalistów oraz nagrodę specjalną za najlepszą prezentację.

Wyniki klasyfikacji Pole Artistic Competition Hungary 2022
• 1 miejsce Anna Łotecka-Dabbachi – kategoria Master Professional oraz nagroda specjalna “Special Price For The Best Artistic”

• 2 miejsce Joanna Miedziejko – kategoria Kids

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i p. Annie Łoteckiej – Dabbachi profesjonalnych prezentacji.
Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i rozwój w dyscyplinach akrobatyki powietrznej.

1870

Wiadomości

Policjanci w służbie nierzadko spotykają się z sytuacjami wymagającymi zdecydowanych i szybkich działań. Tym razem do mł. asp. Wojciecha

Wiadomości

Wraz z coraz cieplejszą pogodą kierowcy samochodów przesiadają się na motocykle. Niestety początek sezonu motocyklowego to również okres

6 złotych 1 srebrny i 1 brązowy medal zdobyli tancerze Zespołu Tanecznego Pech z Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu na Mistrzostwach

Z ostatniej chwili

W niedzielę 14 kwietnia o godzinie 10:51 służby zostały poinformowane przez operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym na trasie