Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Daewoo lanos wjechał w ścianę budynku w Głuchołazach

Daewoo lanos przejechał przez chodnik i uderzył w ścianę budynku dawnego domu wypoczynkowego Polonia

wypadek w głuchołazach, głuchołazy wypadek, lasos w ścianę, samochód wjechał w ścianę budynku, głuchołazy kolizja, informacje głuchołazy, wiadomości głucholazy,

Daewoo lanos przejechał przez chodnik i uderzył w ścianę budynku dawnego domu wypoczynkowego Polonia.Do wypadku doszło w środę (2 grudnia) późnym popołudniem.
Kierowca daewoo lanosa zjeżdżał w dół ulicą Parkową w stronę ul. Jana Pawła II w Głuchołazach . Przejechał przez tory i stracił panowanie nad kierownicą.
Ze śladów wynika, że zjechał na lewy pas jezdni, próbował hamować przed chodnikiem, a potem wpadł na ścianę dawnego domu wypoczynkowego Polonia.
Zniszczony jest przód samochodu, uszkodzona została także zadrukowana siatka, która zasłaniała zniszczoną elewację niezamieszkanego budynku.
Nikt nie odniósł obrażeń. Źródło Nto.pl

2142
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się kierowcy, którzy lekceważą bezpieczeństwo na drodze i za kierownicę wsiadają pod wpływem alkoholu.

Wiadomości

Przyjechała z pomocą do swojego kolegi, który samochodem wpadła do rowu. Zapomniała o tym, że chwilę wcześniej spożywała alkohol.

Wiadomości

W niedzielę, 10 września około godziny 5 nad ranem policjanci z Korfantowa zatrzymali do kontroli pojazd, którym kierował 31-letni

Z ostatniej chwili

Do 2 lat więzienia grozi młodemu mieszkańcowi gminy Lubsza, który kierował motorowerze pod wpływem alkoholu.