Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Daewoo lanos wjechał w ścianę budynku w Głuchołazach

Daewoo lanos przejechał przez chodnik i uderzył w ścianę budynku dawnego domu wypoczynkowego Polonia

wypadek w głuchołazach, głuchołazy wypadek, lasos w ścianę, samochód wjechał w ścianę budynku, głuchołazy kolizja, informacje głuchołazy, wiadomości głucholazy,

Daewoo lanos przejechał przez chodnik i uderzył w ścianę budynku dawnego domu wypoczynkowego Polonia.Do wypadku doszło w środę (2 grudnia) późnym popołudniem.
Kierowca daewoo lanosa zjeżdżał w dół ulicą Parkową w stronę ul. Jana Pawła II w Głuchołazach . Przejechał przez tory i stracił panowanie nad kierownicą.
Ze śladów wynika, że zjechał na lewy pas jezdni, próbował hamować przed chodnikiem, a potem wpadł na ścianę dawnego domu wypoczynkowego Polonia.
Zniszczony jest przód samochodu, uszkodzona została także zadrukowana siatka, która zasłaniała zniszczoną elewację niezamieszkanego budynku.
Nikt nie odniósł obrażeń. Źródło Nto.pl

1805
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Blisko 1,5 promila alkoholu miał w organizmie 58-letni kierowca peugeota. Podczas swojej szarży ulicami Otmuchowa, uszkodził zaparkowany

Z ostatniej chwili

Już kilkanaście minut od otrzymania zgłoszenia, dzielnicowe z Gogolina, zatrzymały podejrzanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Wiadomości

Policjanci z Prudnika zatrzymali nietrzeźwego kierowcę bmw, który wjechał w budynek mieszkalny.

Z ostatniej chwili

W piątek 3 marca o godzinie 17:15 policjanci z ruchu drogowego otrzymali informację od dyżurnego z KMP w Opolu o zdarzeniu drogowym