Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Daewoo lanos wjechał w ścianę budynku w Głuchołazach

Daewoo lanos przejechał przez chodnik i uderzył w ścianę budynku dawnego domu wypoczynkowego Polonia

wypadek w głuchołazach, głuchołazy wypadek, lasos w ścianę, samochód wjechał w ścianę budynku, głuchołazy kolizja, informacje głuchołazy, wiadomości głucholazy,

Daewoo lanos przejechał przez chodnik i uderzył w ścianę budynku dawnego domu wypoczynkowego Polonia.Do wypadku doszło w środę (2 grudnia) późnym popołudniem.
Kierowca daewoo lanosa zjeżdżał w dół ulicą Parkową w stronę ul. Jana Pawła II w Głuchołazach . Przejechał przez tory i stracił panowanie nad kierownicą.
Ze śladów wynika, że zjechał na lewy pas jezdni, próbował hamować przed chodnikiem, a potem wpadł na ścianę dawnego domu wypoczynkowego Polonia.
Zniszczony jest przód samochodu, uszkodzona została także zadrukowana siatka, która zasłaniała zniszczoną elewację niezamieszkanego budynku.
Nikt nie odniósł obrażeń. Źródło Nto.pl

1599
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (30.11) rano, około godz. 6:15 do służb wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na wysokości Zielęcic.

Wiadomości

25 listopada do kozielskiego komisariatu przyjechał 26-letni kierowca volkswagena. Mundurowi podjęli czynności wobec mężczyzny, gdyż ten

Wiadomości

Kierowca mazdy zatrzymał się przed sklepem monopolowym i chwiejnym krokiem szedł w jego kierunku.

Z ostatniej chwili

To już kolejny raz, kiedy informujemy o odpowiedzialnej postawie osób nie godzących się na to, aby po naszych drogach poruszali się nietrzeźwi kierowcy.