Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Dachowanie pijanego kierowcy BMW w Ligocie Bialskiej koło Prudnika. Dwie osoby zabrane do szpitala. Na miejscu lądował LPR.(Zdjecia&Wideo)

W poniedziałek 1 kwietnia po godzinie 10:00 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego pomiędzy Górką Prudnicką a Ligotą

Dachowanie BMW w Ligocie Bialskiej koło Prudnika. Dwie osoby zabrane do szpitala. Na miejscu lądował LPR.(Zdjecia&Wideo)

W poniedziałek 1 kwietnia po godzinie 10:00 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego pomiędzy Górką Prudnicką a Ligotą Bialską.

Doszło do dachowania bmw, w którym podróżowały dwie osoby.

Jedna osoba została zabrana karateką pogotowia, a druga ciężej ranna LPR-m do szpitala w Opolu.

Na miejscu było 7 zastępów straży z JRG Prudnik i OSP oraz policja , ZRM i LPR.

Kierujący bmw mężczyzna 26-lat, będąc w stanie po użyciu alkoholu, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i dachował na polu.

Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego.

REKLAMA Pomoc drogowa “SADŁO” TELEFON KONTAKTOWY 726366915

5721
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 18 maja o godzinie 07:40 służby ratunkowe zostały zadysponowane do pożaru samochodu typu kaper w miejscowości Zakrzów na ulicy Chopina.

Wiadomości

W piątek 17 maja na krapkowickim Rynku odbyły się Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka. Wydarzenie zorganizowały wspólnie

Z ostatniej chwili

Krapkowiccy policjanci ruchu drogowego codziennie dbają o bezpieczeństwo na drogach w naszym powiecie. Jednak zdarzają się osoby

Z ostatniej chwili

W Długomiłowicach doszło do nietypowego zdarzenia. Z domowej hodowli uciekł serwal afrykański, egzotyczny kot znany ze swojego smukłego