Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Dachowanie na DK45 w Ciężkowicach.

Wszystkie służby ratunkowe interweniowały na drodze krajowej nr 45 w Ciężkowicach, tuż przy granicy naszego powiatu i województwa.

Dachowanie na DK45 w Ciężkowicach.

Wszystkie służby ratunkowe interweniowały na drodze krajowej nr 45 w Ciężkowicach, tuż przy granicy naszego powiatu i województwa.

Ze zgłoszenia, które wpłynęło do operatora numeru alarmowego w sobotę, 17 lutego około godziny 13.30 wynikało, że samochód osobowy wypadł z drogi i dachował na polu.

Na miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego, patrol policji oraz zastępy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Jak udało się ustalić, kierowca renault stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi.

Po dachowaniu samodzielnie opuścił pojazd. Podróżował sam.

Źródło i foto www.lokalna24.pl

1523
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 24 lipca parę minut po godzinie 17:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym na

Z ostatniej chwili

Na placu Wolności odbywa się piknik, który został zorganizowany przez Komenda Miejskiej Policji w Opolu z okazji 105 rocznicy istnienia

Z ostatniej chwili

Z okazji Waszego Święta, pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia, oraz wyrazy uznania za Waszą codzienną, pełną poświęceń służbę.

Z ostatniej chwili

Kolejne nieszczęśliwe zdarzenie, w którym doszczętnie strawiony przez pożar został dobytek mieszkańców jednej z rodzin w miejscowości