Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Czołowe zderzenie dwóch samochodów na DW 407.Na miejsce zadysponowano LPR.

O godzinie 17.25 na nr alarmowy112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie między Nysą

wyopadek, wypadek na trasie, wypadek dw 407, wypadek Nysa Korfantów, wypadek nysa, wypadek korfantów, zdarzenie drogowe, wypadki, poważne wypadki, zdjęcia z wypadków, nagrania z wypadków, informacje o wypadkach,

O godzinie 17.25 na nr alarmowy112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie między Nysą a Korfantowem na drodze wojewódzkiej nr 407. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży , policje ,pogotowie i LPR. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwie osoby są poszkodowane. LPR Ratownik 23 wylądował na stadionie w Nysie ,gdzie lądowisko zabezpieczali strażacy z OSP Niwnica . Lekarz wraz ze strażakami z Niwnicy udali się na miejsce wypadku .Zbieramy więcej informacji.

3248
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 21 listopada o godzinie 13:40 wpłynęło zgłoszenie do służb ratunkowych z nr alarmowego 112 o wypadku na opolskim odcinku

Z ostatniej chwili

W dniu 15.11.2022r. około godziny 14:30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nysie wpłynęło zgłoszenie

Z ostatniej chwili

W piątek 4 listopada o godzinie 13:50 wpłynęło zgłoszenie do służb ratunkowych o zasłabnięciu kobiety w domu w miejscowości Prószków.

Z ostatniej chwili

W piątek przed godziną 11:00 miał miejsce wypadek drogowy w miejscowości Żaba na drodze krajowej DK39 w powiecie Namysłowskim.