Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Covid w Mickiewiczu Kluczbork

Mickiewicz Kluczbork jest kolejnym po Zaksie Kędzierzyn-Koźle i Stali Nysa klubem siatkarskim z naszego regionu, który z powodu zakażeń koronawirusem będzie pauzował w rozgrywkach ligowych. Poniżej przedstawiamy oświadczenie klubu:

Informujemy, iż w związku z pojawieniem się osób z pozytywnym wynikiem na obecność wirusa SARS-CoV-2 wśród zawodników drużyny seniorów występujących w rozgrywkach Tauron 1. Ligi, jutrzejszy mecz z BBTS Bielsko-Biała został odwołany, zarząd podjął decyzję o odizolowaniu zawodników od zespołu i członków sztabu szkoleniowego. Pozostali zawodnicy do czasu wyników pozostają w samoozolacji.

1094
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 2 lipca przed godziną 19:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK45 na trasie Opole-Kluczbork w miejscowości Jełowa.

Wiadomości

Kryminalni z Olesna ustalili i zatrzymali pięciu mężczyzn, którzy podejrzewani są o związek z przestępczością narkotykową.

Z ostatniej chwili

Na drodze krajowej 42 w Starych Czaplach doszło dziś do śmiertelnego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

Wiadomości

Kluczborscy kryminalni już następnego dnia po zdarzeniu zatrzymali podejrzanego o kradzież paczki pozostawionej przez kuriera.