Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Ciągnik rolniczy wpadł do rowu na obwodnicy Opola (Wrzoski).

Po godzinie 12:00 policjanci z ruchu drogowego dostali zgłoszenie o zdarzeniu na obwodnicy

ciągnik rolniczy, ciągnik wpadł do rowu, wypadek ciągnik, traktor, ciągnik na obwodnicy Opola,

Po godzinie 12:30 policjanci z ruchu drogowego dostali zgłoszenie o zdarzeniu na obwodnicy północnej Opola. Kierujący traktorem 32 latek nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, ciągnąc dwie przyczepy wjechał w sygnalizator świetlny, po czym wpadł do rowu. Według ustaleń policji kierowca był trzeźwy. Zdarzenie miało miejsce obok stacji benzynowej we Wrzoskach. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu jest służba drogowa i pomoc drogowa, która będzie wyciągać traktor z rowu. Na czas działań będą utrudnienia w ruchu.

8084
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 30 maja o godzinie 10:30 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku cementowozu na dk 46 Nysa-Kłodzko, w miejscowości Kamienica.

Z ostatniej chwili

W piątek 13 maja o godzinie 12:18 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku na trasie Dolna - Strzelce Opolskie.

Z ostatniej chwili

W niedzielę 1 maja przed godziną 22:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie do wypadku w Czarnowąsach na ul. Wolności w kierunku na Brynicę .