Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

BYŁEŚ ŚWIADKIEM TEGO WYPADKU ? SKONTAKTUJ SIĘ Z POLICJĄ !

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku drogowego z 4 grudnia 2020 roku

policjant, wypadek policjanta, policja wypadek policjant dachował, dachowanie policjanta, Kotorz wypadek, wypadek turawa, auto na dachu,info opole, gazeta opolska,

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku drogowego z 4 grudnia 2020 roku. Do zdarzenia doszło w Kotorzu Wielkim przy ulicy Opolskiej. Tam, około godziny 07:20, kierujący nieustalonym dotąd pojazdem miał zajechać drogę Toyocie Yaris i zbiec z miejsca zdarzenia. Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 26 41.

Do wypadku doszło 4 grudnia około godziny 07:20 w Kotorzu Wielkim przy ul. Opolskiej. Tam kierujący Toyotą Yaris jadąc w kierunku Szczedrzyka, w wyniku zajechania mu drogi przez nieustalony dotąd pojazd, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawy pas i dachował. Drugi z uczestników zdarzenia oddalił się z miejsca.
Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku lub mają wiedzę na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 26 41.

5260
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Czujność oraz spostrzegawczość policjanta z Komisariatu Policji w Kietrzu doprowadziła do zatrzymania poszukiwanego.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 1 sierpnia o godzinie 18:05 służby ratunkowe dostały zgłoszenie na numer alarmowy 112 o wypadku na terenie parkingu jednego z centrów handlowych...

Wiadomości

To już 103. rocznica powołania Policji Państwowej. W uroczyste obchody włącza się również Komenda Miejska Policji w Opolu.

Z ostatniej chwili

W czwartek 19 mają około godziny 16:20 na skrzyżowaniu, na ul. Ozimskiej w Lędzinach doszło do zderzenia opla z motocyklem.