Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

BYŁEŚ ŚWIADKIEM TEGO WYPADKU ? SKONTAKTUJ SIĘ Z POLICJĄ !

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku drogowego z 4 grudnia 2020 roku

policjant, wypadek policjanta, policja wypadek policjant dachował, dachowanie policjanta, Kotorz wypadek, wypadek turawa, auto na dachu,info opole, gazeta opolska,

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku drogowego z 4 grudnia 2020 roku. Do zdarzenia doszło w Kotorzu Wielkim przy ulicy Opolskiej. Tam, około godziny 07:20, kierujący nieustalonym dotąd pojazdem miał zajechać drogę Toyocie Yaris i zbiec z miejsca zdarzenia. Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 26 41.

Do wypadku doszło 4 grudnia około godziny 07:20 w Kotorzu Wielkim przy ul. Opolskiej. Tam kierujący Toyotą Yaris jadąc w kierunku Szczedrzyka, w wyniku zajechania mu drogi przez nieustalony dotąd pojazd, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawy pas i dachował. Drugi z uczestników zdarzenia oddalił się z miejsca.
Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku lub mają wiedzę na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 26 41.

5053
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 19 mają około godziny 16:20 na skrzyżowaniu, na ul. Ozimskiej w Lędzinach doszło do zderzenia opla z motocyklem.

Wiadomości

Gdy dyżurny strzeleckiej komendy otrzymał informację, że jeden z funkcjonariuszy miał przyjąć łapówkę

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 6.12 o godzinie 03:55 służby ratunkowe zostały powiadomione o pożarze mieszkania na osiedlu Dambonia w Opolu.

Wiadomości

Policjantem jest się nie tylko na służbie. Po raz kolejny dowiódł tego funkcjonariusz