Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Brzeska drogówka zatrzymała kierowce bmw ,który miał blisko promil alkoholu.

Do 2 lat więzienia grozi 5 mężczyznom za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.

Do 2 lat więzienia grozi 5 mężczyznom za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.

Jednak konsekwencje nietrzeźwych kierowców ponoszą nie tylko oni sami, ale również ich pasażerowie i inni uczestnicy ruchu drogowego. Wypadki spowodowane przez pijanych kierowców często są tragiczne w skutkach. Nie bądź obojętny kiedy widzisz podejrzanie zachowującego się kierowcę. Zareaguj, zadzwoń pod numer alarmowy 112 i poinformuj nas o tym.

W minionych dniach policjanci z Brzegu zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców. Pierwszy z nich został zatrzymany w piątek tuż przed godziną 8:00 w Skarbimierzu Osiedle. Wówczas patrol drogowy otrzymał wezwanie z którego wynikało, że kierowca ciężarowego mana może być nietrzeźwy. Badanie na urządzeniu potwierdziło przypuszczenia zgłaszającego. 56-latek w organizmie miał blisko promil alkoholu. Tego samego dnia o godzinie 20:30 w Brzegu, policjanci zatrzymali do kontroli 50-letniego kierowcę skody. Kolejny to 42-letni kierowca audi, który wpadł w Grodkowie na ul. Wrocławskiej. Obaj mężczyźni w organizmie mieli blisko promil alkoholu.

W niedzielę tuż przed godziną 18:00 policjanci zatrzymali do kontroli BMW. Za kierownicą siedział 44-latek. Mężczyzna podobnie jak poprzednicy w organizmie miał blisko promil alkoholu. Dodatkowo okazało się, że zatrzymany nie powinien w ogóle wsiadać za kierownicę ponieważ miał już wcześniej cofnięte uprawnienia.

Ostatni nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany dzisiaj rano. Podczas działań pn. „Trzeźwy poranek” funkcjonariusze prowadzili kontrolę trzeźwości na jednej z ulic wylotowych z miasta. 60-letni kierowca BMW został zatrzymany przed godziną 6:00. Mężczyzna w organizmie miał blisko promil alkoholu.

Działania „Trzeźwy poranek” mają na celu eliminowanie z naszych dróg nieodpowiedzialnych kierowców, którzy są zagrożeniem dla innych użytkowników dróg. Apelujemy o to, aby nie wsiadać za kierownicę kiedy nie mamy pewności co do stanu trzeźwości. Życie i zdrowie mamy tylko jedno. Nie warto ryzykować jego utratą.

Zródło KPP Brzegu

1312
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Wiadomości

Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 31-latka. Mieszkaniec powiatu brzeskiego przechowywał w mieszkaniu marihuanę.

Z ostatniej chwili

W piątek 24 marca o godzinie 9:10 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na ul. Kaliskiej w Praszce.

Wiadomości

Blisko 1,5 promila alkoholu miał w organizmie 58-letni kierowca peugeota. Podczas swojej szarży ulicami Otmuchowa, uszkodził zaparkowany