Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Bójka na skrzyżowaniu w centrum Opola. Pobiło się kilku mężczyzn narodowości ukraińskiej i polskiej.(Wideo)

Po godzinie 20:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o bójce na skrzyżowaniu Plebiscytowej i Ozimskiej w Opolu.

Po godzinie 20:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o bójce na skrzyżowaniu Plebiscytowej i Ozimskiej w Opolu. Na miejsce wysłano partol policji z SPPP w Opolu oraz nieoznakowany radiowóz. Policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzn, którzy oddalili się z miejsca zdarzenia. Zostały zabezpieczone nagrania z monitoringu. Sprawę wyjaśnia drugi komisariat w Opolu. Informacji udzielił Rzecznik Prasowy KWP w Opolu podkomisarz Karol Brandys.

Z relacji świadków wynika, że doszło do starcia kilku mężczyzn narodowości ukraińskiej i polskiej. Jeden z mężczyzn miał pałkę teleskopową. Część z uczestników zdarzenia dojechała na miejsce trzema kolejnymi samochodami.

20173
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kierowca audi wyprzedzał w miejscu niedozwolonym, a prowadzący ciężarowe volvo wykonał ten sam manewr na przejściu dla pieszych.

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.