Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Bójka na skrzyżowaniu w centrum Opola. Pobiło się kilku mężczyzn narodowości ukraińskiej i polskiej.(Wideo)

Po godzinie 20:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o bójce na skrzyżowaniu Plebiscytowej i Ozimskiej w Opolu.

Po godzinie 20:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o bójce na skrzyżowaniu Plebiscytowej i Ozimskiej w Opolu. Na miejsce wysłano partol policji z SPPP w Opolu oraz nieoznakowany radiowóz. Policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzn, którzy oddalili się z miejsca zdarzenia. Zostały zabezpieczone nagrania z monitoringu. Sprawę wyjaśnia drugi komisariat w Opolu. Informacji udzielił Rzecznik Prasowy KWP w Opolu podkomisarz Karol Brandys.

Z relacji świadków wynika, że doszło do starcia kilku mężczyzn narodowości ukraińskiej i polskiej. Jeden z mężczyzn miał pałkę teleskopową. Część z uczestników zdarzenia dojechała na miejsce trzema kolejnymi samochodami.

20565
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piąte 9 czerwca po godzinie 20 na DK 42 w miejscowości Gierałcice Małe doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych.

Z ostatniej chwili

W piątek 9 czerwca 2023 roku na terenie województwa opolskiego do godziny 20:00 odnotowano 50 zdarzeń związanych z warunkami atmosferycznymi.

Z ostatniej chwili

Przypomnijmy osoby od 10- 18 roku życia do poruszania się rowerem, hulajnogą elektryczną czy też urządzeniem transportu osobistego

Z ostatniej chwili

W piątek 9 czerwca około godziny 13:00 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK94 na trasie Opole- Strzelce Opolskie.