Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Bartosz Bednorz zostaje w ZAKSIE

Kolejnym zawodnikiem, który zdecydował się zostać na dłużej w Kędzierzynie-Koźlu jest Bartosz Bednorz. – To klub który od lat walczy o

Kolejnym zawodnikiem, który zdecydował się zostać na dłużej w Kędzierzynie-Koźlu jest Bartosz Bednorz. – To klub który od lat walczy o najwyższe cele, przez co ma postawioną bardzo wysoko poprzeczkę i to dzięki temu wiem, że mogę tutaj zrobić kolejny krok w swojej karierze- przyznał przyjmujący Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Bartosz Bednorz do Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle dołączył w trakcie obecnego sezonu, tym samym po niemal pięcioletniej przerwie wrócił na boiska PlusLigi. Wcześniej po odejściu z PGE Skry Bełchatów zbierał siatkarskie szlify we włoskiej Serie A (Azimut Leo Shoes Modena), lidze rosyjskiej (Zenit Kazań), obecny sezon rozpoczynał natomiast grając w Chinach (Shanghai Bright).

28-letni przyjmujący bardzo szybko odnalazł się w Kędzierzynie-Koźlu. – Bardzo dobrze się tu czuję i odnajduję. Szybko zaklimatyzowałem się w tym klubie. Panuje tu świetna atmosfera otoczona wspaniałymi zawodnikami i ludźmi pracującymi w klubie – przyznał nasz zawodnik. Dla ambitnego siatkarza nie bez znaczenia w podejmowaniu decyzji o pozostaniu w ZAKSIE na dłużej były możliwości, jakie daje gra w barwach Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, a mianowicie rywalizacji w elitarnych rozgrywkach Ligi Mistrzów czy perspektywa walki o kolejne trofea. – To jeden z ważniejszym argumentów dla mnie. ZAKSA to klub który od lat walczy o najwyższe cele, przez co ma postawioną bardzo wysoko poprzeczkę i to dzięki temu wiem, że mogę tutaj zrobić kolejny krok w swojej karierze i poprawić swoje umiejętności. Do tego świetna atmosfera panująca w szatni jak i całym klubie – podkreślił Bartosz Bednorz.

Bartosz Bednorz to kolejny, po Davidzie Smith’ie i Eriku Shoji, zawodnik, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z ZAKSĄ. Przypomnijmy, że w kolejnym sezonie w barwach naszej drużyny zobaczymy również kapitana Aleksandra Śliwkę, atakującego Łukasza Kaczmarka czy rozgrywającego Marcina Janusza.

źródło: zaksa.pl

336
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 22 marca około godz. 16.35 na ulicy Krasickiego w Kędzierzynie-Koźlu.

Sport

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała Ślepsk Malow Suwałki w zaległym meczu 25. kolejki PlusLigi.

Sport

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pewnie pokonała Cerrad Eneę Carnyh Radom. W meczu 28. Kolejki PlusLigi nasz zespół wygrał 3:1. MVP

Sport

PSG Stal Nysa – Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (18:25, 25:27, 25:22, 17:25)