Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Bartosz Bednorz zostaje w ZAKSIE

Kolejnym zawodnikiem, który zdecydował się zostać na dłużej w Kędzierzynie-Koźlu jest Bartosz Bednorz. – To klub który od lat walczy o

Kolejnym zawodnikiem, który zdecydował się zostać na dłużej w Kędzierzynie-Koźlu jest Bartosz Bednorz. – To klub który od lat walczy o najwyższe cele, przez co ma postawioną bardzo wysoko poprzeczkę i to dzięki temu wiem, że mogę tutaj zrobić kolejny krok w swojej karierze- przyznał przyjmujący Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Bartosz Bednorz do Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle dołączył w trakcie obecnego sezonu, tym samym po niemal pięcioletniej przerwie wrócił na boiska PlusLigi. Wcześniej po odejściu z PGE Skry Bełchatów zbierał siatkarskie szlify we włoskiej Serie A (Azimut Leo Shoes Modena), lidze rosyjskiej (Zenit Kazań), obecny sezon rozpoczynał natomiast grając w Chinach (Shanghai Bright).

28-letni przyjmujący bardzo szybko odnalazł się w Kędzierzynie-Koźlu. – Bardzo dobrze się tu czuję i odnajduję. Szybko zaklimatyzowałem się w tym klubie. Panuje tu świetna atmosfera otoczona wspaniałymi zawodnikami i ludźmi pracującymi w klubie – przyznał nasz zawodnik. Dla ambitnego siatkarza nie bez znaczenia w podejmowaniu decyzji o pozostaniu w ZAKSIE na dłużej były możliwości, jakie daje gra w barwach Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, a mianowicie rywalizacji w elitarnych rozgrywkach Ligi Mistrzów czy perspektywa walki o kolejne trofea. – To jeden z ważniejszym argumentów dla mnie. ZAKSA to klub który od lat walczy o najwyższe cele, przez co ma postawioną bardzo wysoko poprzeczkę i to dzięki temu wiem, że mogę tutaj zrobić kolejny krok w swojej karierze i poprawić swoje umiejętności. Do tego świetna atmosfera panująca w szatni jak i całym klubie – podkreślił Bartosz Bednorz.

Bartosz Bednorz to kolejny, po Davidzie Smith’ie i Eriku Shoji, zawodnik, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z ZAKSĄ. Przypomnijmy, że w kolejnym sezonie w barwach naszej drużyny zobaczymy również kapitana Aleksandra Śliwkę, atakującego Łukasza Kaczmarka czy rozgrywającego Marcina Janusza.

źródło: zaksa.pl

716
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

Dziś, 6 września, drużyny PSG Stal Nysa i Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle spotkały się na wspólnym treningu przygotowawczym do sezonu 2023/2024.

Z ostatniej chwili

We wtorek 29 sierpnia o godzinie 3:22 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze turbiny wiatrowej w miejscowości Maciowakrze.

Z ostatniej chwili

Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło w środę 23 sierpnia o godzinie 10.15 między rondem Rafała Wojaczka a wiaduktem

Sport

W poniedziałek 14 sierpnia siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle rozpoczęli przygotowania do sezonu 2023/2024. Przed naszym zespołem