Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Auto laweta po zderzeniu z fordem wpadła do rowu.

O godzinie 15:30 na drodze krajowej 94 na odcinku Opole – Strzelce Opolskie doszło do

wypadek, wypadki, wypadki drogowe, laweta w rowie, laweta wypadek, wypadek lawety, laweta po wypadku, laweta do rowu, wiaodmości opolskie, prostozopolskiego.pl,

O godzinie 15:30 na drodze krajowej 94 na odcinku Opole – Strzelce Opolskie doszło do zderzenia osobówki z auto lawetą. Kierujący fordem mondeo najechał na tył lawety, która skręcała na boczną drogę w kierunku Suchego Boru. W skutek tego laweta wjechała do rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Młody kierowcy z forda został ukarany mandatem. Laweta został wyciągnięta z rowu przez inną pomoc drogową. Były niewielkie utrudnienia w ruchu.

3648
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W piątek 25 listopada o godzinie 22:15 dwa zastępy z JRG Krapkowice oraz zastęp z Ochotnicza Straż Pożarna w Krępnej zostały zadysponowane

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada około godziny 13:50 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na 273 km A4 w kierunku Katowic.

Z ostatniej chwili

W sobotę, 26 listopada rano w Pisarzowicach w powiecie krapkowickim zderzył bus zderzył się z samochodem ciężarowym.

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada po godzinie 22:00 do służby ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku DK 46 w pobliżu miejscowości Ścibórz.