Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Audi wjechało do stawu w miejscowości Łączany koło Namysłowa. Kierowca zbiegł z miejsca.

Auto osobowe wpadło do stawu w miejscowości Łączany koło Namysłowa.

Audi wjechało do stawu w miejscowości Łączany koło Namysłowa. Kierowca zbiegł z miejsca.

Auto osobowe wpadło do stawu w miejscowości Łączany koło Namysłowa. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia i jest poszukiwany – informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Do tego zdarzenia doszło w piątek 10 marca , około godziny 23.30. Według wstępnych informacji kierujący stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w betonowy słupek i przednią częścią samochodu osobowego zawisł na brzegu akwenu.

Na miejsce wezwano służby ratownicze. Policjanci informują, że w pojeździe znajdował się nietrzeźwy 24-letni pasażer, nie zastano natomiast kierowcy. Funkcjonariusze dokonali w nocy przeszukania pobliskiego terenu, ale nie odnaleziono sprawcy kolizji.

Na miejscu byli namysłowscy strażacy, którzy pomogli wyciągnąć auto ze stawu, wezwano także Zespół Ratownictwa Medycznego. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Źródło Radio Opole Foto PSP w Namysłowie

1331
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Dłuższe i cieplejsze dni sprawiły, że na drogach jest więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów.

Wiadomości

Opolscy policjanci nie ustają w edukowaniu mieszkańców w kwiecie wieku. Na terenie powiatu opolskiego, na szczęście odnotowujemy więcej

Komunikaty

To dopiero pierwszy tydzień wiosny, a w części Opolszczyzny już zapowiadane są wiosenne burze.

Z ostatniej chwili

W piątek 24.03.2023 r. odbyła się uroczystość powitania średniego specjalnego samochodu pożarniczego dla Jednostki Ochotniczej Straży