Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Atak na jednego z funkcjonariuszy, który podjął interwencje. Na miejscu 7 patroli policji.(Zdjęcia&Wideo)

Do awantury doszło w niedzielę, 3 stycznia około godziny 19 w jednym z domów przy ulicy

Do awantury doszło w niedzielę, 3 stycznia około godziny 19 w jednym z domów przy ulicy Paderewskiego na osiedlu Pogorzelec – przy skrzyżowaniu z ulicą Ligonia w Kędzierzynie Koźlu.

Świadkowie słyszeli awanturę i głośne hałasy. Z okna wylatywały różne przedmioty, a później wyskoczył z niego mężczyzna. Na miejsce zadysponowano policję. Z relacji świadków wynika, że miało dojść do ataku na jednego z funkcjonariuszy. Zadysponowano więc wsparcie. Na miejscu interweniowało 7 patroli policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Jeden z uczestników awantury został zabrany do szpitala. Wrócimy do tematu wkrótce.

Źródło: www.lokalna24.pl

19936
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W piątek 25 listopada o godzinie 22:15 dwa zastępy z JRG Krapkowice oraz zastęp z Ochotnicza Straż Pożarna w Krępnej zostały zadysponowane

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada około godziny 13:50 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na 273 km A4 w kierunku Katowic.

Z ostatniej chwili

W sobotę, 26 listopada rano w Pisarzowicach w powiecie krapkowickim zderzył bus zderzył się z samochodem ciężarowym.

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada po godzinie 22:00 do służby ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku DK 46 w pobliżu miejscowości Ścibórz.