Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Akcja policjantów na ul. Częstochowskiej w Opolu. Chodzi o zabójstwo z ul. Duboisa.(Zdjęcia&Wideo)

W niedzielę opolscy policjanci przeprowadzili akcję na skrzyżowaniu ul. Częstochowskiej z Górną. Późnym popołudniem zrobili nalot na dom

W niedzielę opolscy policjanci przeprowadzili akcję na skrzyżowaniu ul. Częstochowskiej z Górną. Późnym popołudniem zrobili nalot na dom, w którym mieszkają pracujący w Opolu obcokrajowcy.

Zatrzymaliśmy trzy osoby – informuje Agnieszka Nierychła.

To obywatele Ukrainy i Mołdawii. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Dziś będą prowadzone z nimi wszystkie czynności.

Policjanci nie chcą na razie mówić kim były ofiary. W związku ze stanem zwłok, trwają czynności związane z potwierdzeniem ich tożsamości.

Sprawą zajmuje się opolska prokuratura. Zbieramy więcej informacji

Źródło Nto.pl

8541
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada o godzinie 13:52 służby ratunkowe dostały wezwanie z nr alarmowego 112 o wypadku na trasie Opole-Kluczbork na dk45 w miejscowości...

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada o godzinie 4:00 służby ratunkowe dostały powiadomione o wypadku drogowym w miejscowości Złotniki na ul. Opolskiej.

Z ostatniej chwili

W piątek 25 listopada po godzinie 17:00 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na opolskim odcinku autostrady A4 na 211 km kierunek Katowice.

Kultura

Gdy pogoda na zewnątrz nie zachęca do długich spacerów to znak, że nadszedł czas na relaks w towarzystwie dobrego filmu i niepowtarzalnej