Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Akcja policjantów na ul. Częstochowskiej w Opolu. Chodzi o zabójstwo z ul. Duboisa.(Zdjęcia&Wideo)

W niedzielę opolscy policjanci przeprowadzili akcję na skrzyżowaniu ul. Częstochowskiej z Górną. Późnym popołudniem zrobili nalot na dom

W niedzielę opolscy policjanci przeprowadzili akcję na skrzyżowaniu ul. Częstochowskiej z Górną. Późnym popołudniem zrobili nalot na dom, w którym mieszkają pracujący w Opolu obcokrajowcy.

Zatrzymaliśmy trzy osoby – informuje Agnieszka Nierychła.

To obywatele Ukrainy i Mołdawii. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Dziś będą prowadzone z nimi wszystkie czynności.

Policjanci nie chcą na razie mówić kim były ofiary. W związku ze stanem zwłok, trwają czynności związane z potwierdzeniem ich tożsamości.

Sprawą zajmuje się opolska prokuratura. Zbieramy więcej informacji

Źródło Nto.pl

9081
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 19 kwietnia o godzinie 08:49, służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego w Dobrzeniu Wielkim, na ulicę Namysłowską.

Z ostatniej chwili

W czwartek 18 kwietnia o godzinie 09:21, policja z ruchu drogowego otrzymała wezwanie do wypadku drogowego na trasie Opole-Zawada.

Wiadomości

Dwa dni koncertowe, pokazy filmowe, zawody sportowe, rajd motocyklowy z rektorem i mnóstwo innych atrakcji – tak w telegraficznym skrócie

Z ostatniej chwili

W środę 17 kwietnia przed godziną 17:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Ozimskiej w Opolu naprzeciwko sądu.