Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Akcja policjantów na ul. Częstochowskiej w Opolu. Chodzi o zabójstwo z ul. Duboisa.(Zdjęcia&Wideo)

W niedzielę opolscy policjanci przeprowadzili akcję na skrzyżowaniu ul. Częstochowskiej z Górną. Późnym popołudniem zrobili nalot na dom

W niedzielę opolscy policjanci przeprowadzili akcję na skrzyżowaniu ul. Częstochowskiej z Górną. Późnym popołudniem zrobili nalot na dom, w którym mieszkają pracujący w Opolu obcokrajowcy.

Zatrzymaliśmy trzy osoby – informuje Agnieszka Nierychła.

To obywatele Ukrainy i Mołdawii. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Dziś będą prowadzone z nimi wszystkie czynności.

Policjanci nie chcą na razie mówić kim były ofiary. W związku ze stanem zwłok, trwają czynności związane z potwierdzeniem ich tożsamości.

Sprawą zajmuje się opolska prokuratura. Zbieramy więcej informacji

Źródło Nto.pl

8310
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy pod wpływem alkoholu siadają za kierownicami swoich samochodów.

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

Do Polski trafiła już pierwsza partia z 300 zamówionych pojazdów Couguar 4x4. Zanim jednak przekazane zostaną do jednostek wojskowych