Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

80-latek pomylił zjazd do sklepu i wjechał w palety z kostką brukową

W czwartek, 21 stycznia chwilę przed godziną 18 służby ratunkowe zostały zadysponowane

pomylił wjazd do sklepy, 80 latek za kierownicą, pomylił bramę, uderzył w palety, wypadek kędzierzyn-koźle,

W czwartek, 21 stycznia chwilę przed godziną 18 służby ratunkowe zostały zadysponowane na ulicę Tuwima na osiedlu Blachownia w Kędzierzynie Koźlu , gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osobowej skody.

Jak udało się ustalić, 80-letni kierowca skody chciał dostać się na parking Biedronki, jednak pomylił zjazdy – miał zaparowane szyby. Kiedy skręcił w boczną uliczkę uderzył w stertę kostki brukowej (przypominamy, że na tej ulicy wciąż trwa remont drogi oraz chodnika). Świadkowie zdarzenia pomogli wydostać się poszkodowanemu z pojazdu. Jednak spod maski wydobywał się zapach gazu. Na miejsce zadysponowano policję, zespół ratownictwa medycznego oraz straż pożarną. W trakcie interwencji okazało się, że niepokojący zapach gazu dochodzi z zupełnie innego miejsca, a strażackie mierniki nie wykryły zagrożenia. Kierowca skody był trzeźwy, jednak na bardzo zły stan zdrowia został przetransportowany do szpitala. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Źródło: www.lokalna24.pl

4969
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 2 października o godzinie 15:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku w Namysłowie

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 2 października o godzinie 14:29 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Czarnowąs.

Wiadomości

W piątek 29 września 2023 r. o godzinie 23:21 do Stanowiska Kierowania

Z ostatniej chwili

W sobotę 30 września o godzinie 12:57 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku w Zdzieszowicach na ulicę Fabryczną.