Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

69-latek jadący na swoim rowerze doprowadził do wypadku. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w organizmie.

O przykrych skutkach swojego zachowania przekonał się rowerzysta, który stracił panowanie nad swoim rowerem doprowadzając do wypadku.

69-latek jadący na swoim rowerem doprowadził do wypadku. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w organizmie.

O przykrych skutkach swojego zachowania przekonał się rowerzysta, który stracił panowanie nad swoim rowerem doprowadzając do wypadku.

Jak się okazało, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. W wyniku tego zdarzenia z groźnymi obrażeniami trafił do szpitala. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 69-letni mieszkaniec gminy Krapkowice, jadąc chodnikiem stracił panowanie nad swoim pojazdem i upadł. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna obrażeniami trafił do szpitala.

Szczęśliwie, że całą sytuację widziało dwóch świadków, którzy pośpieszyli mężczyźnie na pomoc wzywając Policję oraz zespół ratownictwa medycznego. 69-latkowi za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości grozi kara aresztu lub wysoka grzywna.

PAMIĘTAJMY!! Nietrzeźwi kierowcy i rowerzyści stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych użytkowników dróg. Pijani kierowcy i rowerzyści w konfrontacji z poruszającymi się prawidłowo uczestnikami ruchu drogowego, mogą być przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

Źródło KPP w Krapkowicach Foto Archiwum

1139
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach wieczornych do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wyzwolenia w Ozimku.

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września około godziny 13:45 do dyżurnego z KWP wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu z hulajnogą na ,której poruszał

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach porannych służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na opolskim odcinku autostrady A4, na 281 km

Wiadomości

Wczoraj (22.09), około godz. 21:10 na drodze pomiędzy Młodoszowicami a wiaduktem nad autostradą A4, doszło do zdarzenia z