Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

51-latek pił alkohol przed blokiem – okazał się poszukiwany przez strzelecki sąd do odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci z Zawadzkiego zauważyli mężczyznę, który spożywał alkohol siedząc przed blokiem.

51-latek pił alkohol przed blokiem - okazał się poszukiwany przez strzelecki sąd do odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci z Zawadzkiego zauważyli mężczyznę, który spożywał alkohol siedząc przed blokiem.

W trakcie legitymowania ustalili, że 51-letni mieszkaniec powiatu strzeleckiego jest poszukiwany przez strzelecki sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego. Ujawniłeś wykroczenie uciążliwe społecznie? Ktoś spożywa alkohol w miejscu publicznym lub zaśmieca pobliski plac zabaw? Nie bądź obojętny – reaguj! Pomoże Ci w tym aplikacja Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

W niedzielę, 3 lipca, w godzinach wieczornych policjanci z Zawadzkiego patrolowali teren miasta. Około godz. 22:30 mundurowi zauważyli siedzącego przed blokiem mężczyznę, który spożywał alkohol. Policjanci podjęli interwencję i wylegitymowali mężczyznę. Okazało się, że mieszkaniec powiatu strzeleckiego ma na swoim koncie nie tylko popełnienie wykroczenia. Na podstawie policyjnych systemów informacyjnych funkcjonariusze ustalili, że 51-latek jest poszukiwany przez strzelecki sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego. Podczas wykonywania z nim czynności 51-latek miał w swoim organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

Ty też masz wpływ na to co się dzieje w Twojej okolicy. Widzisz jak ktoś spożywa alkohol w miejscu publicznym lub zaśmieca pobliski plac zabaw? Może ujawniłeś nielegalne wysypisko śmieci w Twojej okolicy? Nie bądź obojętny na wykroczenia uciążliwe społecznie. W reakcji na ujawnione zagrożenia pomoże Ci aplikacja pn. „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”. To interaktywne narzędzie, które, w prosty sposób pozwoli Ci zgłosić ujawnione wykroczenie. Każde zgłoszenie jest weryfikowane przez policjantów, a w przypadku jego potwierdzenia podejmowane są działania mające na celu eliminację niebezpieczeństwa. Zachęcamy do korzystania z aplikacji.

Źródło KPP w Strzelcach Opolskich Foto Archiwum

945
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca o godzinie 17:00 do służb ratunkowych z nr alarmowego 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK 45 w Zawadzie.

Z ostatniej chwili

Do groźnego wypadku doszło pomiędzy Pokrzywnicą, a Twardawą na drodze krajowej nr 40 przy zjeździe na Dobieszowice.

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca 2023r. o godzinie 12:39 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku wpłynęło

Z ostatniej chwili

Policjantem jest się całą dobę, udowodnił to funkcjonariusz z Komisariatu w Kietrzu. Wraz z innym świadkiem zatrzymali nietrzeźwego