Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

5 aut spłonęło w miejscowości Przecza w powiecie Brzeskim

O godzinie 3.15 zadysponowano strażaków do pożaru w byłym tartaku w Przeczy. Po dojeździe do miejsca okazało się że ogniem objęte są 3

pożąr warsztatu, przecza pożąr, spalone 5 aut, spalone samochody, warsztat pożar, brzeg pożar, przecza, w przeczy, osp. straż, gaszenie warsztatu, palił sie watsztat w przeczy, wiadomości opolskie,

Dzisiaj (20.11) nad ranem, kilka minut po godzinie 3:00, służby otrzymały zgłoszenie o pożarze w Przeczy na terenie dawnego tartaku. Obecnie w tym miejscu znajduje się warsztat samochodowy. W zdarzeniu spłonęło łącznie pięć samochodów oraz kontener warsztatowy.
– Do akcji gaśniczej zadysponowaliśmy 3 zastępy JRG Brzeg, 1 OSP Skorogoszcz i 1 OSP Lewin Brzeski. Na trenie byłego tartaku, na którym obecnie znajduje się warsztat samochodowy, spłonęły trzy auta osobowe, dwa pojazdy typu bus i kontener warsztatowy. Nasze działania głównie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu wody na płonące pojazdy oraz jednego prądu wody w obronie na pobliski budynek biurowy – mówi nam mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.
Przyczynę pożaru ustala policja. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na miejscu znaleziono ślady mogące wskazywać na włamanie do budynku biurowego. Niewykluczone, że ktoś celowo wzniecił ogień.

Policjanci będący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli wszystkie ślady i prowadzone są czynności wyjaśniające. Ze względu na dobro przebiegu tej sprawy na razie nie udzielamy więcej informacji – mówi nam mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.

Źródło www.brzeg24.pl foto Osp Skorogoszcz

4213
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Policjanci z Komisariatu Policji w Głuchołazach zatrzymali do kontroli kierującego oplem.

Z ostatniej chwili

We wtorek 21 marca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego dostali wezwanie o zdarzeniu drogowym na ul. Budowlanych w Opolu.

Z ostatniej chwili

We wtorek 21 marca po godzinie 15:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 409 na odcinku Krapkowice

Wiadomości

Nadmierna prędkość oraz niebezpieczne zachowania na drodze to jedne z głównych przyczyn tragicznych zdarzeń drogowych.