Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

49-LATEK STRACIŁ PRAWO JAZDY W MIEJSCU WSKAZANYM NA KMZB

Policjanci z oleskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 49-letniego kierowcę jeepa. Mężczyzna w obszarze zabudowanym przekroczył

Policjanci z oleskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 49-letniego kierowcę jeepa. Mężczyzna w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 61 km/h. Wpadł w miejscu wskazanym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa każdemu z nas daje możliwość zgłoszenia niepokojących sytuacji w swoim otoczeniu. Mundurowi weryfikują każdą informację o zagrożeniu, a w przypadku potwiedzenia, dążą do jego wyeliminowania.
W czwartek (5 listopada ) przed godz. 11.00 w miejscowości Bzinica Stara ( gm. Dobrodzień) , policjanci ruchu drogowego patrolujący DW-901, zatrzymali do kontroli drogowej Jeepa. Przyczyną kontroli była nadmierna prędkość kierującego.
49-letni mieszkaniec województwa śląskiego w obszarze zabudowanym na obowiązującej „pięćdziesiątce” pędził swoim samochodem z prędkością 111 km/h. Nieodpowiedzialnemu kierowcy policjanci zatrzymali prawo jazdy na 3 miesiące. Dodatkowo został ukarany wysokim mandatem, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.
Przypominamy, że jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym, jest nadmierna i niedostosowana do warunków prędkość. Pamiętajmy, że kierowca przekraczający dozwoloną prędkość stwarza zagrożenie życia i zdrowia zarówno swojego jak i innych uczestników ruchu! Źródło KPP w Oleśnie

3108
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 2 października o godzinie 15:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku w Namysłowie

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 2 października o godzinie 14:29 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Czarnowąs.

Wiadomości

Policjanci z Komisariatu Policji w Korfantowie zatrzymali nietrzeźwego kierującego osobowym oplem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Wiadomości

Kryminalni z komendy wojewódzkiej w ostatnim czasie zatrzymali trzy osoby podejrzane o handel narkotykami.