Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

45-latka w kościele znalazła blisko 17000zł.

Wzorową postawą wykazała się 45-letnia mieszkanka Głubczyc. W kościele znalazła portfel z gotówką i od razu postanowiła go przynieść do

45-latka w kościele znalazła blisko 17000zł.

Wzorową postawą wykazała się 45-letnia mieszkanka Głubczyc. W kościele znalazła portfel z gotówką i od razu postanowiła go przynieść do komendy policji.

W środku było blisko 17000 złotych. Całość została już zwrócona do właściciela.

W poniedziałkowe południe do dyżurnego głubczyckiej policji zgłosiła się 45-letnia kobieta, która poinformowała, że chwilę wcześniej była w kościele i tam znalazła portfel ze znaczną ilością gotówki.

Policjanci przeliczyli dokładnie pieniądze i okazało się, że w środku znajdowało się blisko 17 tys. złotych. Dyżurny ustalił dokładny adres zamieszkania właściciela do którego należały pieniądze i natychmiast wysłał tam dzielnicowego.

Na miejscu funkcjonariusz zastał mężczyznę, który rozpoznał swój portfel. Po sprawdzeniu zawartości potwierdził, że nic nie zginęło. Całość wróciła już do właściciela.

Wzorowe zachowanie kobiety powinno być przykładem do naśladowania. Mężczyzna nie krył zadowolenia i wdzięczności wobec uczciwej znalazczyni.

Źródło KPP Głubczyce Foto Archiwum

6072
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Wypadek i utrudnienia przy ulicy Racławickiej w Nysie na drodze wojewódzkiej.

Z ostatniej chwili

Są już pierwsze efekty naszego śledztwa związanego z potrąceniem rodziny z małym dzieckiem na przejściu dla pieszych 

Z ostatniej chwili

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla ustalili właściciela spalonego pojazdu. Nie wykluczają, że podpalenie ma związek z wypadkiem na ulicy Łukasiewicza.

Z ostatniej chwili

Samochód osobowy potrącił 14-letnią dziewczynę na przejściu dla pieszych w Koźlu. Na miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego