Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

45-latka w kościele znalazła blisko 17000zł.

Wzorową postawą wykazała się 45-letnia mieszkanka Głubczyc. W kościele znalazła portfel z gotówką i od razu postanowiła go przynieść do

45-latka w kościele znalazła blisko 17000zł.

Wzorową postawą wykazała się 45-letnia mieszkanka Głubczyc. W kościele znalazła portfel z gotówką i od razu postanowiła go przynieść do komendy policji.

W środku było blisko 17000 złotych. Całość została już zwrócona do właściciela.

W poniedziałkowe południe do dyżurnego głubczyckiej policji zgłosiła się 45-letnia kobieta, która poinformowała, że chwilę wcześniej była w kościele i tam znalazła portfel ze znaczną ilością gotówki.

Policjanci przeliczyli dokładnie pieniądze i okazało się, że w środku znajdowało się blisko 17 tys. złotych. Dyżurny ustalił dokładny adres zamieszkania właściciela do którego należały pieniądze i natychmiast wysłał tam dzielnicowego.

Na miejscu funkcjonariusz zastał mężczyznę, który rozpoznał swój portfel. Po sprawdzeniu zawartości potwierdził, że nic nie zginęło. Całość wróciła już do właściciela.

Wzorowe zachowanie kobiety powinno być przykładem do naśladowania. Mężczyzna nie krył zadowolenia i wdzięczności wobec uczciwej znalazczyni.

Źródło KPP Głubczyce Foto Archiwum

5751
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Dzięki czujności poszkodowanego, podejrzany o kradzież mężczyzna usłyszał zarzuty.

Z ostatniej chwili

W czwartek 29 września około godz. 9:30 w okolicy Strzelec Opolskich doszło do wypadku autobusu z ciężarówką na 278 km kierunek Katowice.

Z ostatniej chwili

W środę 28 września około godziny 15:40 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku w miejscowości Kup koło Opola.

Wiadomości

Policjanci z oleskiej grupy SPEED zarejestrowali dwa poważne wykroczenia kierującego renaultem, a wszystko to na dystansie niespełna 300 metrów.