Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

44-latek wpadł, bo nie miał maseczki na twarzy. Okazało się, że w Austrii dopuścił się oszustwa na 42 000 Euro.

Policjanci podjęli interwencję wobec przechodnia, który poruszał się ulicami miasta bez zakrytych ust i nosa.

brak maszeczki covid, zatrzymanie, przestępca bez maseczki, poszukiwany, zatrzymanie przestępcy, nie miał maseczki, brak maski, poszukiwany w austrii,

Policjanci podjęli interwencję wobec przechodnia, który poruszał się ulicami miasta bez zakrytych ust i nosa. W trakcie czynności okazało się, że 44 – latek posiada przy sobie narkotyki. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach okazało się również, że jest on poszukiwany przez austriackie organy ścigania. Mieszkaniec Opola został zatrzymany i trafił prosto do aresztu.

Od kilku miesięcy w naszym kraju mamy obowiązek zakrywania ust i nosa. Dlatego policjanci patrolujący ulice zwracają szczególną uwagę na to, czy mieszkańcy naszego powiatu przestrzegają obostrzeń wydanych przez Ministerstwo Zdrowia.
W ubiegłą sobotę 12 grudnia, policjanci z komisariatu II w Opolu patrolując ulicę 1-go Maja zauważyli mężczyznę, który nie miał zasłoniętych ust i nosa. Funkcjonariusze wylegitymowali przechodnia. Podczas rozmowy 44-latek zachowywał się nerwowo, był pobudzony. To wzbudziło czujność policjantów. Po kontroli osobistej okazało się, że mężczyzna miał przy sobie marihuanę. Okazało się jednak, że to nie jedyne przewinienie mieszkańca miasta.
Po sprawdzeniu go w policyjnych systemach okazało się bowiem, że za mężczyzną został wydany Europejski Nakaz Aresztowania. 44-latek miał dopuścić się w Austrii wielu oszustw na kwotę ponad 42 000 euro.
Mieszkaniec miasta został zatrzymany i trafił prosto do aresztu. Teraz strona Polska zadecyduje o jego ekstradycji do Austrii. KMP Opole

1475
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Policjanci z Komisariatu Policji w Grodkowie, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Nysie, poszukują Daniela Sulejczaka.

Z ostatniej chwili

-  Ciosy, jakie zadał, były kierowane we wrażliwe dla życia części ciała.

Z ostatniej chwili

W sobotę 18 marca około 1:00 na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o napadzie na mężczyznę na osiedlu Dambonia w Opolu.

Z ostatniej chwili

Policjanci poszukują zaginionego 35-letniego mieszkańca Zdzieszowic.