Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

42-latek przygnieciony podczas prac. Na miejscu lądował LPR.

Około południa dyżurny strzeleckiej komendy otrzymał informacje o wypadku,

42-latek przygnieciony podczas prac. Na miejscu lądował LPR

Około południa dyżurny strzeleckiej komendy otrzymał informacje o wypadku, do jakiego doszło na terenie jednego z zakładów produkcyjnych w Strzelcach Opolskich.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu, 42-letni mieszkaniec gminy Zawadzkie podczas wykonywania pracy został przygnieciony stalowym elementem.

Z uwagi na poniesione obrażenia mężczyzna został przetransportowany lotniczym pogotowiem ratunkowym do opolskiego szpitala.

Funkcjonariusze strzeleckiej komendy wykonywali na miejscu czynności dochodzeniowo-śledcze, które pozwala ustalić okoliczności tego zdarzenia.

Źródło KPP w Strzelcach Opolskich i PSP Strzelce Opolskie

3498
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.