Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

42-latek mając ponad 1,5 promila jechał motorowerem.

Nietrzeźwi na drogach są zagrożeniem nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych użytkowników dróg

Nietrzeźwi na drogach są zagrożeniem nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych użytkowników dróg. Dlatego policjanci podczas kontroli drogowych zawsze sprawdzają trzeźwość kierowców oraz reagują na zgłoszenia świadków. Tym razem, funkcjonariusze ze Zdzieszowic zatrzymali nietrzeźwego 42-letniego mieszkańca powiatu krapkowickiego. Mężczyzna mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, kierował motorowerem.W miniony piątek, policjanci patrolując ulice Zdzieszowic, zauważyli kierującego jednośladem. 42-letni motorowerzysta wyprzedzał sznur pojazdów oczekujących przed przejazdem kolejowym. Mężczyzna zignorował podwójną linię ciągłą, a także fakt, że znajdował się w pobliżu przejścia dla pieszych.
Mundurowi natychmiast zainterweniowali. Przeprowadzone badanie pokazało, że miłośnik jednośladów miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Oprócz kary pozbawienia wolności, mężczyzna musi się liczyć z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów oraz wysoką grzywną. Źródło KPP w Krapkowicach

1305
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 6:40 służby ratunkowe dostały wezwanie na numer alarmowy 112 o wypadku na obwodnicy północnej Opola.

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 12:13 wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o pożarze budynku w Prószkowie na rynku.

Wiadomości

Sześć zastępów straży pożarnej zadysponowano dzisiaj (29.03) do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym w Goli Grodkowskiej.

Z ostatniej chwili

Policjanci z Krapkowic zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa mężczyznę i kobietę, podejrzanych o kradzieże w jednej