Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

37-letni kierowca uszkodził dwa auta mając ponad 2 promile. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że…

W czwartek, 30 grudnia około godziny 21 policjanci z wydziału ruchu drogowego zostali wezwani na parking jednego z sklepów przy

37-letni kierowca uszkodził dwa auta mając ponad 2 promile. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że...

W czwartek, 30 grudnia około godziny 21 policjanci z wydziału ruchu drogowego zostali wezwani na parking jednego z sklepów przy al. Jana Pawła II na osiedlu Piastów w Kędzierzynie Koźlu , gdzie kierujący samochodem osobowym z przyczepką uszkodził dwa inne pojazdy.
Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci szybko ustalili markę samochodu i rozpoczęli poszukiwania. Po chwili auto zostało zatrzymane do kontroli na ulicy Sławięcickiej w Kędzierzynie Koźlu .

  • W trakcie wykonywanych czynności policjanci wyczuli alkohol od kierującego, 37-letniego mieszkańca powiatu krapkowickiego. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile. Dodatkowo w trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że pojazd nie miał ważnych badań technicznych, a kierujący nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz za swoje czyny mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem – powiedziała nadkom. Magdalena Nakoneczna, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.
  • Źródło www.lokalna24.pl Foto Archiwum

2456
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach wieczornych do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wyzwolenia w Ozimku.

Z ostatniej chwili

W sobotę 24 września o godzinie 3:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Grabów w powiecie strzeleckim.

Wiadomości

Namysłowscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 45-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy z przypadkowego samochodu.

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września około godziny 13:45 do dyżurnego z KWP wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu z hulajnogą na ,której poruszał