Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

34-LATEK WPADŁ PRZEZ BRAK ŚWIATEŁ

W trakcie nocnej służby uwagę policjantów ze strzeleckiej komendy zwróciło audi jadące bez świateł.

poszukiwany przez policję, poszukiwany, wpadł, brak świateł, sukces policji,

W trakcie nocnej służby uwagę policjantów ze strzeleckiej komendy zwróciło audi jadące bez świateł. Zatrzymanym do kontroli kierowcą okazał się poszukiwany 34–latek, który uchylał się od wykonania kary pozbawienia wolności. Co więcej, mężczyzna kierował samochodem pomimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów. 34-latek trafił już do więzienia, gdzie teraz spędzi kilka najbliższych miesięcy.

Policjanci ogniwa patrolowo – interwencyjnego strzeleckiej komendy podczas nocnej służby zauważyli audi jadące bez wymaganego oświetlenia. W trakcie czynności z zatrzymanym do kontroli kierowcą okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
34–latek był karany za przestępstwa drogowe. W przeszłości kierował samochodem pod wpływem substancji odurzającej oraz pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień. Co więcej, w momencie policyjnej kontroli mężczyzna prowadził audi mając sądowy dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.
Zatrzymany mężczyzna trafił już do więzienia, gdzie w związku z popełnionymi wcześniej przestępstwami spędzi niemal 8 miesięcy. Za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów grozi mu dodatkowo kara do 5 lat pozbawienia wolności. KPP w Strzelcach Opolskich

1338
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 6:40 służby ratunkowe dostały wezwanie na numer alarmowy 112 o wypadku na obwodnicy północnej Opola.

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 12:13 wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o pożarze budynku w Prószkowie na rynku.

Wiadomości

Sześć zastępów straży pożarnej zadysponowano dzisiaj (29.03) do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym w Goli Grodkowskiej.

Z ostatniej chwili

Policjanci z Krapkowic zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa mężczyznę i kobietę, podejrzanych o kradzieże w jednej