Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

33-latek w terenie zabudowanym jechał 120km/h. Mandat 2500 zł i utrata prawo jazdy na 3 miesiące.

Ignorowanie ograniczeń prędkości w tym przypadku, doprowadziło do zatrzymanie prawa jazdy. Pędził przez obszar zabudowany blisko 120 km/h.

33-latek w terenie zabudowanym jechał 120km/h. Mandat 2500 zł i utrata prawo jazdy na 3 miesiące.

Ignorowanie ograniczeń prędkości w tym przypadku, doprowadziło do zatrzymanie prawa jazdy. Pędził przez obszar zabudowany blisko 120 km/h. Teraz kierowca na 3 miesiące będzie musiał przesiąść się na miejsce pasażera i zapłacić kilkutysięczny mandat. Do jego konta doliczono 10 punktów karnych.

Policjanci ruchu drogowego patrolując nieoznakowanym radiowozem drogi powiatu głubczyckiego zmierzyli prędkość skody, która pędziła przez obszar zabudowany. Wynik pomiar to blisko 120 km/h.

Policjanci natychmiast zatrzymali samochód do kontroli. Za kierownicą siedział 33-letni mieszkaniec powiatu głubczyckiego. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w kwocie 2500 złotych, a do jego stanu punktów karnych doliczono kolejne 10. Teraz, 33-latek najbliższe 3 miesiące będzie musiał spędzić na miejscu pasażera.

Apelujemy do wszystkich zmotoryzowanych – noga z gazu. Prędkość, to nadal główny czynnik wypadków drogowych. Pozwólmy sobie i innym bezpiecznie dojechać do celu!

Źródło KPP Głubczyce

1552
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kierowca audi wyprzedzał w miejscu niedozwolonym, a prowadzący ciężarowe volvo wykonał ten sam manewr na przejściu dla pieszych.

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.