Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

32-LATEK Z OPOLA ARESZTOWANY ZA POSIADANE NARKOTYKÓW

Zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających usłyszał 32-letni mieszkaniec Opola.

narkotyki, za narkotyki, posiadanie narkowyków, narkotyki opole, zatrzymanie, policja narkotyki,

Zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających usłyszał 32-letni mieszkaniec Opola. Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się w trakcie przeszukania jego mieszkania. Funkcjonariusze znaleźli ponad 400 gramów narkotyków. Badania narkotesterem potwierdziły, że zabezpieczone środki to marihuana. Mężczyźnie grozi teraz do 10 lat więzienia.Kryminalni z komendy wojewódzkiej i miejskiej w Opolu podejrzewali, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać środki odurzające w swoim mieszkaniu. Ich przypuszczenia potwierdziły się, gdy pojechali pod wytypowany adres. Podczas przeszukania, funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 400 gramów suszu roślinnego. Badania narkotesterem potwierdziły, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany.
Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 32-latkowi zarzutu posiadania narkotyków. Śledczy wskazują, że zabezpieczony susz roślinny to ponad 1500 działek dilerskich. Ich czarnorynkową wartość szacuje się na ponad 20 tysięcy złotych.
Policja i prokuratura wnioskowały o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Sąd przychylił się i zadecydował, że najbliższy miesiąc spędzi on w areszcie. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Za takie przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia. Źródło Opolska Policja

5112
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 6:40 służby ratunkowe dostały wezwanie na numer alarmowy 112 o wypadku na obwodnicy północnej Opola.

Wiadomości

Na Jarmark Wielkanocny w skansenie będzie można dojechać autobusem. Miejski Zakład Komunikacyjny

Sport

Już w najbliższy weekend opolski Toropol będzie gościł uczestników Mistrzostw Polski Amatorów w hokeju na lodzie.

Z ostatniej chwili

Od 1 kwietnia na Opolszczyźnie do realizacji programu profilaktyki raka jelita grubego