Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

32-latek kierował samochodem pomimo sądowego zakazu i znaleziono przy nim także amfetaminę.

Dzielnicowi z Leśnicy zauważyli jadącego fordem mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności.

kierował samochodem pomimo zakazu, zakaz prowadzenia polazdu, zatrzymany kierowca, bez uprawnień, polscy kierowcy, wypadki w polske,

Dzielnicowi z Leśnicy zauważyli jadącego fordem mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. 32 – latek został zatrzymany, a w trakcie kontroli okazało się, że kierował samochodem pomimo sądowego dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Policjanci znaleźli przy nim także amfetaminę. Mężczyzna trafił już do więzienia, gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy. Dzielnicowi z Posterunku Policji w Leśnicy w trakcie patrolu zauważyli kierującego fordem, o którym wiedzieli, że może być poszukiwany. Jak się okazało, 32 – latek poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności za jazdę pod wpływem substancji odurzających. Kiedy zatrzymali mężczyznę okazało się, że kierował samochodem pomimo sądowego dożywotniego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.
Podczas kontroli policjanci znaleźli przy mężczyźnie zawiniątko z białym proszkiem. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina.
Mężczyzna trafił już do więzienia, gdzie w związku z popełnionym wcześniej przestępstwem spędzi najbliższe 9 miesięcy. Za załamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Odpowie również za posiadanie środków odurzających.KPP w Strzelcach Opolskich

1180
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kierowca audi wyprzedzał w miejscu niedozwolonym, a prowadzący ciężarowe volvo wykonał ten sam manewr na przejściu dla pieszych.

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.