Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

32-LATEK HODOWAŁ MARIHUANĘ. SAM WEZWAŁ POLICJĘ.

Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uprawę narkotyków.

Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uprawę narkotyków. 32-latek sam zadzwonił po policjantów z prośbą o kontakt. Jak się okazało w mieszkaniu hodował konopie indyjskie. Został mu już przedstawiony zarzut. Teraz grozi mu kara do 3 lat więzienia.Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zostali powiadomieni przez jednego z mieszkańców, że dostał podejrzanego sms-a z załączonym linkiem. Z jego treści wynikało, że ma wykonać dopłatę do paczki. W związku z podejrzeniem próby oszustwa funkcjonariusze pojechali do jego miejsca zamieszkania.
Po wejściu do środka funkcjonariusze wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. W pokoju znaleźli namiot, który był wyposażony w zasilanie elektryczne i wentylację. Wewnątrz znajdowały się krzewy konopi. Kryminalni zabezpieczyli rośliny oraz sprzęt służący do ich uprawy.
32-latek został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

6778
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Blisko 50 krzaków konopi, prawie kilogram gotowej marihuany oraz haszysz zabezpieczyli nyscy kryminalni.

Z ostatniej chwili

Policjanci z nyskiej komendy ustalili, że 35-letni mieszkaniec gminy Głuchołazy może posiadać narkotyki.

Wiadomości

Kryminalni z Komisariatu II Policji w Opolu zatrzymali 32-latka. Mieszkaniec Opola podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Wiadomości

Kryminalni z komendy miejskiej dwa dni po zdarzeniu ustalili i zatrzymali mężczyzn podejrzanych o pobicie 44-latka. Podejrzani mieli wyłamać