Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

31-latka mająca 2,5 promila wjechała w zbiornik z płynem AdBlue na stacji paliw w Grodkowie.

Nietrzeźwych kierowców wciąż nie brakuje na naszych drogach, a najlepszym przykładem jest miniony weekend oraz poniedziałkowy poranek.

31-latka mająca 2,5 promila wjechała w zbiornik z płynem AdBlue na stacji paliw w Grodkowie.

Nietrzeźwych kierowców wciąż nie brakuje na naszych drogach, a najlepszym przykładem jest miniony weekend oraz poniedziałkowy poranek.

W tym czasie policjanci z brzeskiej komendy zatrzymali troje nietrzeźwych kierowców.
W sobotę (1. września), około godz. 4:30 do służb wpłynęło zgłoszenie, że na stacji paliw w Grodkowie doszło do zdarzenia z udziałem kierującej.

Kobieta miała wjechać w zbiornik z płynem AdBlue. Ciecz stosowana jest jako dodatek do oleju napędowego, ale na szczęście strażacy szybko opanowali sytuację i rozlany płyn nie spowodował zagrożenia dla zdrowia lub środowiska.

Okazało się jednak, że kobieta była kompletnie pijana, a w dodatku wcale nie posiadała uprawnień do kierowania.

„31-letnia mieszkanka powiatu brzeskiego nie posiadała prawa jazdy, a badanie wykazało 2,5 promila alkoholu w jej organizmie. Teraz za swoje postepowanie odpowie przed sądem” – mówi asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

Kolejni nietrzeźwi kierowcy wpadli w poniedziałek (3. września). Na drodze krajowej nr 94 policjanci prowadzili akcję pn., „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze z brzeskiej drogówki oraz z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim sprawdzili trzeźwość ponad 200 kierowców. Dwoje z nich prowadziło samochód „na podwójnym gazie”.
„Akcja „Trzeźwy poranek” połączyła siły policjantów z całego województwa. Od wczesnych godzin porannych policjanci prowadzili działania na wojewódzkich krajówkach. Brzeski odcinek krajowej 94 patrolowały oznakowane jak i nieoznakowane radiowozy. Policjanci sprawdzili trzeźwość ponad 200 kierujących. Dwóch kierowców zdecydowało się na kierowanie pod wpływem alkoholu. Pierwszy z nich to 27-letni właściciel peugeota, w organizmie miał blisko promil alkoholu. Podobnie u 45-letniego kierowcy jeepa badanie pokazało blisko promil alkoholu w organizmie” – informuje Patrycja Kaszuba z brzeskiej komendy.

Źródło www.brzeg24.pl

2291
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 28 listopada po godzinie 17:00 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na DK45 na trasie Opole-Racibórz w miejscowości

Wiadomości

25 listopada do kozielskiego komisariatu przyjechał 26-letni kierowca volkswagena. Mundurowi podjęli czynności wobec mężczyzny, gdyż ten

Wiadomości

Kędzierzyńsko-kozielski dyżurny odebrał zgłoszenie o pożarze opuszczonego budynku. Jako pierwsi na miejsce pożaru przyjechali policjanci.

Z ostatniej chwili

2,5 promila miał kierowca zatrzymany po pościgu w okolicach Świerczowa.