Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

3 PODEJRZEWANYCH ZATRZYMANYCH W SPRAWIE ZABÓJSTWA W OPOLU.(Wideo)

Policjanci z Opola wyjaśniają sprawę śmierci dwóch mężczyzn, których ciała zostały znalezione w mieszkaniu w centrum Opola.

Policjanci z Opola wyjaśniają sprawę śmierci dwóch mężczyzn, których ciała zostały znalezione w mieszkaniu w centrum Opola. Dodatkowo, mieszkanie to zostało podpalone. Śledczy szybko nabrali podejrzeń o celowości podłożenia ognia. Do tej sprawy, jeszcze tego samego dnia, policjanci zatrzymali trzy osoby. Teraz prowadzone jest śledztwo dotyczące zabójstwa, nadzorowane przez opolską prokuraturę.

W niedzielę (21 marca), nad ranem, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie dotyczące pożaru w jednym z mieszkań w centrum Opola. Z uwagi na silne zadymienie i realne zagrożenie dla lokatorów bloku, należało ewakuować mieszkańców. W trakcie działań gaśniczych, w płonącym mieszkaniu, strażacy znaleźli ciało dwóch mężczyzn. Do pracy natychmiast przystąpili policjanci.


Na miejsce przyjechali funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej oraz technicy kryminalistyki. Oni szczegółowo zabezpieczali wszystkie ślady i dowody. Przesłuchiwani byli też pierwsi świadkowie. Policjanci szybko nabrali podejrzeń, że do śmierci mężczyzn mogły przyczynić się inne osoby. Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu rozpoczęli intensywną pracę operacyjną. W pomoc zaangażowali się również funkcjonariusze z prewencji.


Decyzją prokuratury, która nadzoruje to śledztwo, zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji. Wytężona praca operacyjna policjantów szybko przyniosła efekty. Jeszcze tego samego dnia, już po kilku godzinach od zgłoszenia, do sprawy o zabójstwo funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby. W najbliższym czasie będą wykonane z nimi czynności procesowe.

Źródło KMP Opole

4297
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

-  Ciosy, jakie zadał, były kierowane we wrażliwe dla życia części ciała.

Z ostatniej chwili

W sobotę 18 marca około 1:00 na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o napadzie na mężczyznę na osiedlu Dambonia w Opolu.

Z ostatniej chwili

W piątek 17 marca między godziną 2:00 , a 3:00 nad ranem , na numer alarmowy 112 zadzwonił mężczyzna ze zgłoszeniem, że na ławce...

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 6 marca około godziny 22:00 wpłynęło zgłoszenie na numer alarmowy 112 o wypadku na ul. Teligi w Opolu.