Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

3 PODEJRZEWANYCH ZATRZYMANYCH W SPRAWIE ZABÓJSTWA W OPOLU.(Wideo)

Policjanci z Opola wyjaśniają sprawę śmierci dwóch mężczyzn, których ciała zostały znalezione w mieszkaniu w centrum Opola.

Policjanci z Opola wyjaśniają sprawę śmierci dwóch mężczyzn, których ciała zostały znalezione w mieszkaniu w centrum Opola. Dodatkowo, mieszkanie to zostało podpalone. Śledczy szybko nabrali podejrzeń o celowości podłożenia ognia. Do tej sprawy, jeszcze tego samego dnia, policjanci zatrzymali trzy osoby. Teraz prowadzone jest śledztwo dotyczące zabójstwa, nadzorowane przez opolską prokuraturę.

W niedzielę (21 marca), nad ranem, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie dotyczące pożaru w jednym z mieszkań w centrum Opola. Z uwagi na silne zadymienie i realne zagrożenie dla lokatorów bloku, należało ewakuować mieszkańców. W trakcie działań gaśniczych, w płonącym mieszkaniu, strażacy znaleźli ciało dwóch mężczyzn. Do pracy natychmiast przystąpili policjanci.


Na miejsce przyjechali funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej oraz technicy kryminalistyki. Oni szczegółowo zabezpieczali wszystkie ślady i dowody. Przesłuchiwani byli też pierwsi świadkowie. Policjanci szybko nabrali podejrzeń, że do śmierci mężczyzn mogły przyczynić się inne osoby. Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu rozpoczęli intensywną pracę operacyjną. W pomoc zaangażowali się również funkcjonariusze z prewencji.


Decyzją prokuratury, która nadzoruje to śledztwo, zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji. Wytężona praca operacyjna policjantów szybko przyniosła efekty. Jeszcze tego samego dnia, już po kilku godzinach od zgłoszenia, do sprawy o zabójstwo funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby. W najbliższym czasie będą wykonane z nimi czynności procesowe.

Źródło KMP Opole

4180
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

6 osób zatrzymanych, zabezpieczona dokumentacja medyczna i recepty, przeszukania w przychodni i aptece oraz podejrzenia o nielegalny handel

Z ostatniej chwili

Tuż przed północą z czwartku na piątek policja zatrzymała pijanego 27-letniego kierowcę, który urządził sobie rajd po ulicy Ozimskiej w Opolu.

Z ostatniej chwili

Zarzuty propozycji obcowania płciowego oraz udostępniania treści pornograficznych osobie małoletniej usłyszał mieszkaniec Nysy.

Z ostatniej chwili

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dziś 3 października przed południem na rynku w Paczkowie.