Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

3 miesiące aresztu za nielegalną plantację marihuany dla 46-latka z powiatu Nyskiego.(Zdjęcia)

Policjanci z nyskiej komendy zatrzymali 46-latka podejrzanego o nielegalną uprawę marihuany.

3 miesiące aresztu za nielegalną plantację marihuany dla 46-latka z powiatu Nyskiego.(Zdjęcia)

Policjanci z nyskiej komendy zatrzymali 46-latka podejrzanego o nielegalną uprawę marihuany.

W trakcie przeszukania znaleźli w jego domu krzewy konopi indyjskich, susz marihuany, haszysz oraz przedmioty służące do nielegalnej produkcji narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzuty i decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Nysie ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu może prowadzić w swoim domu nielegalną uprawę konopi indyjskich. Policjanci wzięli pod lupę 46-latka, by potwierdzić swoje przypuszczenia.

W trakcie przeszukania domu 46-letniego mężczyzny policjanci najpierw znaleźli susz roślinny, który okazał się marihuaną. Następnie odkryli specjalnie przygotowany boks, wyposażony w wentylatory i lampy, w którym było blisko 20 krzewów konopi indyjskich.

Jeszcze w innym miejscu mężczyzna miał kolejne krzewy konopi – ponad 60 sztuk. Dodatkowo susz roślinny oraz haszysz. Mężczyzna został zatrzymany. Krzewy konopi, susz marihuany, haszysz oraz wszystkie przedmioty służące do produkcji narkotyków zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy.

W domu 46-latka kryminalni zabezpieczyli łącznie blisko 80 krzewów konopi indyjskich, 270 gramów suszu marihuany oraz kilka gramów haszyszu. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania i uprawy znacznej ilości narkotyków oraz posiadania przedmiotów przeznaczonych do nielegalnego ich wytwarzania. Teraz decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Źródło i Foto KPP w Nysie

731
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 19 sierpnia około 2 w nocy służby drogowe zostały poinformowane o wypadku w Trzebiszynie w powiecie Kluczborskim, gdzie 39 latek

Z ostatniej chwili

W czwartek 18 sierpnia po godzinie 21:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Zurzyce.

Z ostatniej chwili

W czwartek 18 sierpnia o godzinie 16:25 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na opolskim odcinku

Wiadomości

Po raz trzeci mieszkańcy gminy Kolonowskie mogli spotkać się przedstawicielami policji i straży pożarnej podczas Pikniku Bezpieczeństwa. Policjanci ze strzeleckiej komendy przypomnieli uczestnikom spotkania,...