Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

29-latek, który miał wypadek 25 listopada zmarł w szpitalu.

Wracamy do wypadku, który miał miejsce 25 listopada na drodze wojewódzkiej nr 408

wypadek, wypadek śmiertelny, tir w drzewo, wypadek samochodu cięzarowego, zgnieciona kabina, strażacy uwalniali kierowcę, wypadek śmiertelny. wiadomości opolskie,

Wracamy do wypadku, który miał miejsce 25 listopada na drodze wojewódzkiej nr 408 w okolicy Ortowic. Prowadzony przez 29-letniego mężczyznę samochód ciężarowy wypadł z drogi i uderzył w drzewa. Kierowca został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że do wypadku doszło przez urwane koło zapasowe, które wpadło pod koła naczepy, blokując je. Ciężarówka uderzyła w drzewa. Kabina pojazdu została zmiażdżona. Z wstępnych ustaleń wynikało, że mężczyzna doznał jedynie obrażeń kończyn dolnych. Niestety w szpitalu okazało się, że obrażenia są znacznie większe. W piątek, 11 grudnia 29-latek zmarł w szpitalu. Źródło www.lokalna24.pl

11290
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 6 grudnia około godziny 16:45 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK 39, w miejscowości Igłowice.

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (6.12), na jednej z osiedlowych dróg w Brzegu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.

Z ostatniej chwili

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj (6.12) rano na ul. Sikorskiego w Brzegu.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 5 grudnia około godziny 13:40 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Opola koło stacji BP.