Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

28-LATEK ZOSTAŁ ARESZTOWANY ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW.

Ponad 40 gramów marihuany zabezpieczyli namysłowscy policjanci w mieszkaniu 28-latka. Mężczyzna podejrzany jest o handel i posiadanie

28-LATEK ZOSTAŁ ARESZTOWANY ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW.

Ponad 40 gramów marihuany zabezpieczyli namysłowscy policjanci w mieszkaniu 28-latka. Mężczyzna podejrzany jest o handel i posiadanie znacznych ilości narkotyków. Został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu teraz nawet do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Namysłowa zatrzymali 28-latka. Wcześniej podejrzewali, że może mieć związek z przestępczością narkotykową. W jego mieszkaniu ujawnili i zabezpieczyli ponad 40 gramów marihuany w postaci suszu roślinnego.
W toku czynności śledczy ustalili, że namysłowianin miał sprzedawać marihuanę i amfetaminę wśród znajomych. Łącznie podejrzany usłyszał 3 zarzuty. Na wniosek prokuratury, sąd tymczasowo aresztował go na 3 miesiące.
Za handel i posiadanie znacznej ilości zabronionych substancji grozi mu do 10 lat więzienia.

Źródło KPP Namysłów

1621
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W piątek 25 listopada o godzinie 22:15 dwa zastępy z JRG Krapkowice oraz zastęp z Ochotnicza Straż Pożarna w Krępnej zostały zadysponowane

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada około godziny 13:50 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na 273 km A4 w kierunku Katowic.

Z ostatniej chwili

W sobotę, 26 listopada rano w Pisarzowicach w powiecie krapkowickim zderzył bus zderzył się z samochodem ciężarowym.

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada po godzinie 22:00 do służby ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku DK 46 w pobliżu miejscowości Ścibórz.