Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

28-LATEK ZOSTAŁ ARESZTOWANY ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW.

Ponad 40 gramów marihuany zabezpieczyli namysłowscy policjanci w mieszkaniu 28-latka. Mężczyzna podejrzany jest o handel i posiadanie

28-LATEK ZOSTAŁ ARESZTOWANY ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW.

Ponad 40 gramów marihuany zabezpieczyli namysłowscy policjanci w mieszkaniu 28-latka. Mężczyzna podejrzany jest o handel i posiadanie znacznych ilości narkotyków. Został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu teraz nawet do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Namysłowa zatrzymali 28-latka. Wcześniej podejrzewali, że może mieć związek z przestępczością narkotykową. W jego mieszkaniu ujawnili i zabezpieczyli ponad 40 gramów marihuany w postaci suszu roślinnego.
W toku czynności śledczy ustalili, że namysłowianin miał sprzedawać marihuanę i amfetaminę wśród znajomych. Łącznie podejrzany usłyszał 3 zarzuty. Na wniosek prokuratury, sąd tymczasowo aresztował go na 3 miesiące.
Za handel i posiadanie znacznej ilości zabronionych substancji grozi mu do 10 lat więzienia.

Źródło KPP Namysłów

1863
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 2 października o godzinie 15:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku w Namysłowie

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 2 października o godzinie 14:29 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Czarnowąs.

Wiadomości

Policjanci z Komisariatu Policji w Korfantowie zatrzymali nietrzeźwego kierującego osobowym oplem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Wiadomości

Kryminalni z komendy wojewódzkiej w ostatnim czasie zatrzymali trzy osoby podejrzane o handel narkotykami.