Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

28-LATEK ZOSTAŁ ARESZTOWANY ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW.

Ponad 40 gramów marihuany zabezpieczyli namysłowscy policjanci w mieszkaniu 28-latka. Mężczyzna podejrzany jest o handel i posiadanie

28-LATEK ZOSTAŁ ARESZTOWANY ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW.

Ponad 40 gramów marihuany zabezpieczyli namysłowscy policjanci w mieszkaniu 28-latka. Mężczyzna podejrzany jest o handel i posiadanie znacznych ilości narkotyków. Został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu teraz nawet do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Namysłowa zatrzymali 28-latka. Wcześniej podejrzewali, że może mieć związek z przestępczością narkotykową. W jego mieszkaniu ujawnili i zabezpieczyli ponad 40 gramów marihuany w postaci suszu roślinnego.
W toku czynności śledczy ustalili, że namysłowianin miał sprzedawać marihuanę i amfetaminę wśród znajomych. Łącznie podejrzany usłyszał 3 zarzuty. Na wniosek prokuratury, sąd tymczasowo aresztował go na 3 miesiące.
Za handel i posiadanie znacznej ilości zabronionych substancji grozi mu do 10 lat więzienia.

Źródło KPP Namysłów

1713
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 12:13 wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o pożarze budynku w Prószkowie na rynku.

Wiadomości

Sześć zastępów straży pożarnej zadysponowano dzisiaj (29.03) do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym w Goli Grodkowskiej.

Z ostatniej chwili

Policjanci z Krapkowic zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa mężczyznę i kobietę, podejrzanych o kradzieże w jednej

Wiadomości

W Zespole Szkół Nr 3 w Sławięcicach odbyło się ślubowanie klas mundurowych oraz mianowanie na wyższe stopnie kadeckie.