Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

23-latka mając prawie 2 promile wykorzystała nieuwagę właściciela, wsiadła do jego seata i odjechała ze stacji paliw.

Policjanci z Brzegu zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Jednym z nich była 23-latka, która w organizmie miała ponad 2 promile alkoholu.

pijana ukradła samochód, kradzież na stacji paliw, pod wpływem, 2 promile,

Policjanci z Brzegu zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Jednym z nich była 23-latka, która w organizmie miała ponad 2 promile alkoholu. Swoją podróż rozpoczęła na jednej ze stacji paliw w mieście. Tam wykorzystała nieuwagę właściciela, wsiadła do jego seata i odjechała. Usłyszała zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości i krótkotrwałego użycia cudzego pojazdu. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

Jak co roku, okres świąteczny, to czas wzmożonej pracy policjantów. Każda kontrola drogowa wiązała się ze sprawdzeniem stanu technicznego pojazdu, sposobem przewożenia dzieci, a także badaniem stanu trzeźwości kierowcy. W ten przedłużony bożonarodzeniowy weekend, w powiecie brzeskim nie odnotowaliśmy żadnego wypadku, a jedynie kilka niegroźnych kolizji. Niestety, na naszych drogach wciąż zdarzają się nietrzeźwi kierowcy. Od 23 grudnia 3 straciło swoje uprawnienia za kierowanie w stanie nietrzeźwości.
23 grudnia policjanci z Grodkowa zatrzymali do kontroli kierowcę forda. Już rozmowa z nim wzbudziła podejrzenia funkcjonariuszy. Wyczuwalna była woń alkoholu, a jego mowa była niezrozumiała. 57-latek w organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Tego samego dnia policjanci z brzeskiej drogówki zatrzymali do kontroli bmw. 25-letni kierowca wpadł na jednej z dróg wylotowych z miasta. Podobnie jak poprzednik, on też był nietrzeźwy, w organizmie miał pół promila alkoholu.
Natomiast 24 grudnia, kilka minut po godzinie 23:00 policjanci z Brzegu otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że nietrzeźwa kobieta, miała zaparkować przed jednym z zakładów pracy w mieście. Na miejscu policjanci potwierdzili przypuszczenia świadka. W samochodzie zastali 23-latkę. W organizmie miała ponad 2 promile alkoholu, a dalsze czynności pokazały, że to nie jedyne przewinienie kobiety. Jej podróż rozpoczęła się na jednej ze stacji paliw w mieście. Tam wsiadła do cudzego pojazdu, w którym były pozostawione kluczyki. Wykorzystała nieuwagę właściciela seata i odjechała.
Pojazd wrócił już do właściciela, natomiast mieszkanka województwa dolnośląskiego usłyszał zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu i kierowania pod wpływem alkoholu. Grozi jej kara do 5 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna. Dwóch pozostałych kierowców również straciło już swoje uprawnienia do kierowania. Grozi im do 2 lat pozbawiania wolności. KPP w Brzegu Foto Archiwum

1694
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Zarzut kradzieży oraz oszustwa usłyszała 40-letnia mieszkanka powiatu brzeskiego. Kobieta podejrzana jest o kradzież złotych kolczyków

Z ostatniej chwili

Mieszkańcy woj. dolnośląskiego zakończyli swoją podróż w policyjnym areszcie, ale wcześniej wylądowali BMW w rowie.

Z ostatniej chwili

Funkcjonariusze z brzeskiej komendy musieli wszcząć pościg za 35-letnim mężczyzną, który kierował citroenem.

Wiadomości

W środę 16 listopada , tuż przed godziną 11:30 do strażaków wpłynęło zgłoszenie o psie, który wpadł ze skarpy do Odry i nie może