Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

20-latek stracił prawo jazdy, a na jego konto trafiło 15pk.

Kierowca mercedesa jechał w m. Kielcza z prędkością 135 km/h na obowiązującej „pięćdziesiątce”.

20-latek stracił prawo jazdy, a na jego konto trafiło 15pk i 2500zł.

Kierowca mercedesa jechał w m. Kielcza z prędkością 135 km/h na obowiązującej „pięćdziesiątce”.

Strzelecka drogówka ukarała kierującego mandatem karnym w kwocie 2500 zł oraz zatrzymała mężczyźnie prawo jazdy. Dodatkowo na konto 20-latka trafiło 15 punktów karnych. Po raz kolejny apelujemy o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz przypominamy o obowiązywaniu nowego taryfikatora.

18 stycznia bieżącego roku, strzelecka drogówka pełniła wzmożony nadzór na drogach lokalnych w Gminie Zawadzkie. W trakcie patrolu mundurowi zauważyli pojazd, który poruszał się zdecydowanie za szybko. Funkcjonariusze ustalili, że kierowca mercedesa podróżuje w obszarze zabudowanym z prędkością 135 km/h, czyli o 85 km/h szybciej niż pozwalają na to przepisy ruchu drogowego.

Mundurowi zatrzymali samochód do kontroli. Za kierownicą mercedesa siedział 20-letni mieszkaniec powiatu opolskiego. Strzelecka drogówka ukarała kierującego mandatem karnym w kwocie 2500 zł oraz zatrzymała mężczyźnie prawo jazdy. Dodatkowo na konto mężczyzny trafiło 15 punktów karnych.

Po raz kolejny apelujemy o przestrzeganie przepisów drogowych. Nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Przypominamy również, że od 17 września bieżącego roku obowiązuje nowy taryfikator drogowy.

Źródło KPP w Strzelcach opolskich Foto Archiwum

3104
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Dłuższe i cieplejsze dni sprawiły, że na drogach jest więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów.

Wiadomości

Opolscy policjanci nie ustają w edukowaniu mieszkańców w kwiecie wieku. Na terenie powiatu opolskiego, na szczęście odnotowujemy więcej

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Wiadomości

Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 31-latka. Mieszkaniec powiatu brzeskiego przechowywał w mieszkaniu marihuanę.