Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Nie żyje 18-latek,ktory brał udział w wypadku w Kluczborku.

Jedna osoba nie żyje a cztery są ranne po wypadku do którego doszło w Kluczborku na ul. Wołczynskiej

wypadek śmiertelny, wypadek śmiertelny Kluczbork, wybadek śmiertelny w Kuczborku, uczestnik wypadku zmarł, zmarła osoba z wypadku, wypadek w Kuuczborku na wiadukcue.

Jedna osoba nie żyje a cztery są ranne po wypadku do którego doszło w Kluczborku na ul. Wołczynskiej gdzie zderzyły się trzy samochody. Śledczy z kluczborskiej komendy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.05 stycznia o godzinie 22:20 w Kluczborku na ul. Wołczyńskiej droga krajowa nr 42 doszło do poważnego wypadku drogowego.
Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący osobowym volkswagenem 30-letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego z nieustalonej przyczyny na wiadukcie kolejowym uderzył w tył osobowego nissana, którym poruszał się 30- letni kierujący obywatel Ukrainy wraz z trzema pasażerami. W wyniku uderzenia nissan przemieścił się na lewy pas uderzył przodem w bariery a następnie został najechany na tył przez prawidłowo jadącą 18- letnią kierującą samochodem marki honda, która przewoziła dwie pasażerki.
Kierujący volkswagenem po zderzeniu przemieścił się na lewy pas i zatrzymał. W wyniku zdarzenia poważnych obrażeń ciała doznał 18-letni pasażer nissana, którego w krytycznym stanie przewieziono do szpitala w Opolu gdzie zmarł. Drugiego pasażera nissana oraz kierującą i pasażerkę hondy przewieziono do szpitali.
Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierujących – trzeźwi. Kierującego volkswagenem przewieziono do szpitala celem pobrania krwi do badań na zawartość środków odurzających. 30- latkowi zatrzymano prawo jazdy.

Źródło KPP w Kluczborku

14659
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 30 sierpnia około godziny 20:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Gościejowice, koło Niemodlina.

Z ostatniej chwili

W środę 30 sierpnia o godzinie 19:56 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości 

Wiadomości

W środę popołudniu na DK 94 doszło tragicznego wypadku drogowego. W jego wyniku, na miejscu śmierć poniósł 48 – letni mężczyzna, dwoje

Z ostatniej chwili

W środę 23 sierpnia około godziny 13:30 na DK 94 pomiędzy miejscowościami Strzelce Opolskie i Sucha doszło do zdarzenia drogowego z udziałem