Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Nie żyje 18-latek,ktory brał udział w wypadku w Kluczborku.

Jedna osoba nie żyje a cztery są ranne po wypadku do którego doszło w Kluczborku na ul. Wołczynskiej

wypadek śmiertelny, wypadek śmiertelny Kluczbork, wybadek śmiertelny w Kuczborku, uczestnik wypadku zmarł, zmarła osoba z wypadku, wypadek w Kuuczborku na wiadukcue.

Jedna osoba nie żyje a cztery są ranne po wypadku do którego doszło w Kluczborku na ul. Wołczynskiej gdzie zderzyły się trzy samochody. Śledczy z kluczborskiej komendy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.05 stycznia o godzinie 22:20 w Kluczborku na ul. Wołczyńskiej droga krajowa nr 42 doszło do poważnego wypadku drogowego.
Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący osobowym volkswagenem 30-letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego z nieustalonej przyczyny na wiadukcie kolejowym uderzył w tył osobowego nissana, którym poruszał się 30- letni kierujący obywatel Ukrainy wraz z trzema pasażerami. W wyniku uderzenia nissan przemieścił się na lewy pas uderzył przodem w bariery a następnie został najechany na tył przez prawidłowo jadącą 18- letnią kierującą samochodem marki honda, która przewoziła dwie pasażerki.
Kierujący volkswagenem po zderzeniu przemieścił się na lewy pas i zatrzymał. W wyniku zdarzenia poważnych obrażeń ciała doznał 18-letni pasażer nissana, którego w krytycznym stanie przewieziono do szpitala w Opolu gdzie zmarł. Drugiego pasażera nissana oraz kierującą i pasażerkę hondy przewieziono do szpitali.
Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierujących – trzeźwi. Kierującego volkswagenem przewieziono do szpitala celem pobrania krwi do badań na zawartość środków odurzających. 30- latkowi zatrzymano prawo jazdy.

Źródło KPP w Kluczborku

14510
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 9 lutego o godzinie 12:33 służby ratunkowe dostały wezwanie z nr alarmowego 112 o wypadku na DW 414 na wysokości

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 30 stycznia po godzinie 21:00 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na drodze wojewódzkiej 451 w miejscowości

Z ostatniej chwili

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w godzinach wieczornych na trasie pomiędzy Laskowicami a Racławicami Śląskimi w powiecie

Z ostatniej chwili

Dwóch młodych mężczyzn zginęło w wypadku samochodowym, do jakiego doszło ok. 19.00 w środę 4 stycznia koło wioski Laskowice w gminie Lubrza.