Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Nie żyje 18-latek,ktory brał udział w wypadku w Kluczborku.

Jedna osoba nie żyje a cztery są ranne po wypadku do którego doszło w Kluczborku na ul. Wołczynskiej

wypadek śmiertelny, wypadek śmiertelny Kluczbork, wybadek śmiertelny w Kuczborku, uczestnik wypadku zmarł, zmarła osoba z wypadku, wypadek w Kuuczborku na wiadukcue.

Jedna osoba nie żyje a cztery są ranne po wypadku do którego doszło w Kluczborku na ul. Wołczynskiej gdzie zderzyły się trzy samochody. Śledczy z kluczborskiej komendy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.05 stycznia o godzinie 22:20 w Kluczborku na ul. Wołczyńskiej droga krajowa nr 42 doszło do poważnego wypadku drogowego.
Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący osobowym volkswagenem 30-letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego z nieustalonej przyczyny na wiadukcie kolejowym uderzył w tył osobowego nissana, którym poruszał się 30- letni kierujący obywatel Ukrainy wraz z trzema pasażerami. W wyniku uderzenia nissan przemieścił się na lewy pas uderzył przodem w bariery a następnie został najechany na tył przez prawidłowo jadącą 18- letnią kierującą samochodem marki honda, która przewoziła dwie pasażerki.
Kierujący volkswagenem po zderzeniu przemieścił się na lewy pas i zatrzymał. W wyniku zdarzenia poważnych obrażeń ciała doznał 18-letni pasażer nissana, którego w krytycznym stanie przewieziono do szpitala w Opolu gdzie zmarł. Drugiego pasażera nissana oraz kierującą i pasażerkę hondy przewieziono do szpitali.
Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierujących – trzeźwi. Kierującego volkswagenem przewieziono do szpitala celem pobrania krwi do badań na zawartość środków odurzających. 30- latkowi zatrzymano prawo jazdy.

Źródło KPP w Kluczborku

14132
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Policjanci z Nysy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie Przełęk - Polski Świętów. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 25-letni

Z ostatniej chwili

Dwie ofiary śmiertelne to bilans wczorajszego (30-10) zdarzenia, do którego doszło w

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (29.10), około godz. 16:30 na drodze powiatowej pomiędzy Lubszą a

Z ostatniej chwili

Zderzenie dwóch samochodów w Prudniku na drodze wojewódzkiej "414".