Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

15-latek jadący motocyklem zderzył się z autem na skrzyżowaniu w centrum Praszki.

Prawdopodobnie nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia samochodu osobowego i motocykla na skrzyżowaniu w centrum

15-latek jadący motocyklem zderzył się z autem na skrzyżowaniu w centrum Praszki.

Prawdopodobnie nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia samochodu osobowego i motocykla na skrzyżowaniu w centrum Praszki.

Kierujący yamachą 15-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Okazało się, że nie miał uprawnień do kierowania. Teraz sprawą zajmie się sąd dla nieletnich.

W piątek (9 września) kilka minut po godzinie 23.00 policjanci z Praszki zostali zaalarmowanie o zderzeniu motocykla z samochodem osobowy na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Słowackiego.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy zabezpieczali ślady na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący motocyklem yamacha, jadąc ul. Piłsudskiego (DK-42) nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej golfem i doprowadził do zderzenia.

Po sprawdzeniu w bazie danych okazało się, że 15-latek z gminy Praszka nie miał uprawnień do kierowania motocyklem. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, a kierującej golfem 19-latce nic się nie stało. Oboje kierujący byli trzeźwi.

Teraz sprawą nieletniego zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Źródło KPP Olesno

756
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele 2 października po godzinie 16:00 strażacy dostali wezwanie na osiedle przy ul. Koszyka w Opolu, do drzewa, które spadło na

Z ostatniej chwili

W niedzielę 2 października o godzinie 9:30 doszło do wypadku na DW 423 w lesie pomiędzy Chorulą i Kątami Opolskimi.

Z ostatniej chwili

W sobotę 1 października o godzinie 12:20 do słuzb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja-Reymonta w Opolu.

Wiadomości

W piątek 30 września w godzinach wieczornych opolskie służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego do wypadku na skrzyżowaniu ulic