Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

15-latek jadący motocyklem zderzył się z autem na skrzyżowaniu w centrum Praszki.

Prawdopodobnie nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia samochodu osobowego i motocykla na skrzyżowaniu w centrum

15-latek jadący motocyklem zderzył się z autem na skrzyżowaniu w centrum Praszki.

Prawdopodobnie nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia samochodu osobowego i motocykla na skrzyżowaniu w centrum Praszki.

Kierujący yamachą 15-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Okazało się, że nie miał uprawnień do kierowania. Teraz sprawą zajmie się sąd dla nieletnich.

W piątek (9 września) kilka minut po godzinie 23.00 policjanci z Praszki zostali zaalarmowanie o zderzeniu motocykla z samochodem osobowy na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Słowackiego.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy zabezpieczali ślady na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący motocyklem yamacha, jadąc ul. Piłsudskiego (DK-42) nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej golfem i doprowadził do zderzenia.

Po sprawdzeniu w bazie danych okazało się, że 15-latek z gminy Praszka nie miał uprawnień do kierowania motocyklem. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, a kierującej golfem 19-latce nic się nie stało. Oboje kierujący byli trzeźwi.

Teraz sprawą nieletniego zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Źródło KPP Olesno

1501
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Policjanci CBŚP, przy wsparciu kontrterrorystów z SPKP w Krakowie, zatrzymali mężczyznę, u którego zabezpieczyli 27 jednostek broni palnej

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (28.09), około godz. 21:40 do służb wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania na 3 piętrze budynku wielorodzinnego w Brzegu.

Wiadomości

Do potrącenia na przejściu dla pieszych doszło w środę, 27 września chwilę przed godziną 20 na ulicy Kozielskiej. Kierująca nie zauważyła

Wiadomości

Dzięki reakcji świadka, pijany kierowca został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym miał w