Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

14-latek jadący rowerem wjechał na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżające auto!

Około godziny 17:20 na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej 414 w miejscowości Górki na ulicy Opolskie

Około godziny 17:20 na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej 414 w miejscowości Górki na ulicy Opolskiej. Kierujący rowerem 14-latek z chodnika wjechał na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżającego vw passata, którym kierowała 42-letnia kobieta. Rowerzysta uderzył w auto i upadł na drogę. Patrząc na uszkodzenia na aucie to cud, że chłopcu nic się nie stało. Po przebadaniu przez lekarza został oddany ojcu. Policjanci po obejrzeniu nagrania z kamer pobliskiego sklepu uznali za sprawcę 14-latka.Na tym przejściu dla pieszych doszło już do kilku wypadków w tym śmiertelnych.

6631
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 18 marca o godzinie 8:23 służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości Kup na ulicy 1-go Maja.

Z ostatniej chwili

W czwartek 23 lutego przed godziną 16:00 służby ratunkowe otrzymały informacje z nr alarmowego 112 o wypadku na ulicy Niemodlińskiej 79

Z ostatniej chwili

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w czwartek (2 lutego) około godziny 18.15 na ul. Łukasiewicza w Kędzierzynie-Koźlu.

Z ostatniej chwili

W środę przed godziną 10:00 Strażnicy Miejscy najechali na potracenie na ul. Żeromskiego w Opolu na przeciwko Solarisa.