Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

14-latek jadący rowerem wjechał na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżające auto!

Około godziny 17:20 na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej 414 w miejscowości Górki na ulicy Opolskie

Około godziny 17:20 na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej 414 w miejscowości Górki na ulicy Opolskiej. Kierujący rowerem 14-latek z chodnika wjechał na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżającego vw passata, którym kierowała 42-letnia kobieta. Rowerzysta uderzył w auto i upadł na drogę. Patrząc na uszkodzenia na aucie to cud, że chłopcu nic się nie stało. Po przebadaniu przez lekarza został oddany ojcu. Policjanci po obejrzeniu nagrania z kamer pobliskiego sklepu uznali za sprawcę 14-latka.Na tym przejściu dla pieszych doszło już do kilku wypadków w tym śmiertelnych.

6556
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy doszło we wtorek, 1 listopada około godziny 17 na przejeździe rowerowym przy rondzie

Z ostatniej chwili

W piętek 26 sierpnia około godziny 14:10 policji dostali zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty na ul. Nysy Łużyckiej w Opolu.

Wiadomości

Policjanci z Brzegu zatrzymali 22-letniego kierowcę busa. Mężczyzna potrącił prawidłowo jadącego rowerzystę, nie zatrzymał się i uciekł z miejsca.

Z ostatniej chwili

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj (15.06) około godz. 14:10, na drodze powiatowej pomiędzy Pogorzelą a Michałowem.