Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

10 Opolska Brygada Logistyczna otrzymała pięć nowych pojazdów osobowo – terenowych Ford Ranger XLT.

Kierowcy z 10 Opolskiej Brygady Logistycznej odebrali pojazdy 14 stycznia br. z 2 Regionalnej Bazy Logistycznej

Kierowcy z 10 Opolskiej Brygady Logistycznej odebrali pojazdy 14 stycznia br. z 2 Regionalnej Bazy Logistycznej. Fordy Ranger XLT to samochody terenowe napędem na cztery koła, napędzane dwulitrowym silnikiem wysokoprężnym 2.0 EcoBlue o mocy 170 KM. Pojazdy mają zabudowę przestrzeni ładunkowej typu hard top z trzema otwieranymi pokrywami i mocowaniem do transportu na wagonach kolejowych. W ramach programu Mustang pojazdy Ford Ranger będą zastępowały wysłużone samochody marki Honker.

Tekst: kpt. Piotr Płuciennik
Zdjęcia kpt. Piotr Płuciennik

2140
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 9:36 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku z nr alarmowego 112 w miejscowości Dębie.

Z ostatniej chwili

W czwartek 23 lutego przed godziną 16:00 służby ratunkowe otrzymały informacje z nr alarmowego 112 o wypadku na ulicy Niemodlińskiej 79

Z ostatniej chwili

W piątek 17 lutego w godzinach poranny służby ratunkowe dostały wezwanie z nr alarmowego 112 o wypadku na ulicy Oleskiej 138 w Opolu.

Z ostatniej chwili

We wtorek 7 stycznia po godzinie 18:00 jeden z naszych czytelników poinformował nas o niecodziennym zdarzeniu na terenie parkingu przy hali